Kulvar Haber

2019 Mezuniyet Kıyafetleri

2019 Mezuniyet Kıyafetleri
107 views
06 Mayıs 2019 - 17:10

Mezuniyetiniz için nasıl bir elbise tercih edeceğinize hala karar veremediniz mi, öyleyse mutlaka modern 2019 mezuniyet kıyafetleri önerilerimize bir göz atmalısınız. 2019 yılı modern ve minimalist çizgilerin yılına dönüştü. Artık abartıdan uzak, çok daha sade ve şık görünümler ön plana çıkıyor.

2019 Mezuniyet Kıyafetleri

 2019 Mezuniyet Kıyafetleri
2019 Mezuniyet Kıyafetleri

2019 mezuniyet kıyafetleri arasında en çok tercih edilen ve kurtarıcı bir parça olan bu ince zarif elbise modellerini şık ince topuk ayakkabılar ile de tamamlayabilirsiniz.

Kumaş seçimlerinde bile abartıdan uzak genelde parlak şık ipek modeller tercih ediliyor. Mezuniyet için sizde şık ve zarif bir görünüm tercih ediyorsanız mutlaka ince ip askıları olan uzun elbiseleri tercih etmelisiniz. Parlak ve canlı renklerden oluşan bu elbise modelini tercih ederek dinamik bir görüntü elde edebilirsiniz.

Raisa Vanessa

Raisa Vanessa
Raisa Vanessa

Mezuniyet kıyafeti denilince akla ilk gelen marka Raisa Vanessa bu sezonda genç kadınlar için oldukça farklı tarzda elbiseler ortaya çıkartmış. Onların farklı tarzını gene bu koleksiyonlarında da görüyoruz. Daha çok çarpıcı ve romantik bir izlenim yaratacak olan Raisa Vanessa markasının elbiselerini tercih ederek mezuniyet balosunun en gözde kızı siz olabilirsiniz.

Marka bu sezonda dantel ve transparana çok sık yer vermiş. Ayrıca sezonun en trend rengi olan metalik elbiseleri de sık sık koleksiyonda görüyoruz. Balo kıyafeti için Raisa Vanessa markasını tercih ettiğinizde 250 TL gibi uygun fiyatlara oldukça şık elbiseler bulabilirsiniz.

Kırmızının Gücü

Kırmızının Gücü
Kırmızının Gücü

Mezuniyet balosunun en güzel kızı olmak için seçtiğiniz kıyafetim modelinin yanı sıra rengine de çok önem vermelisiniz. Sizi kapatacak koyu renkler tercih etmek yerine daha tutkulu kırmızıyı tercih edebilirsiniz. Kırmızı uçuş uçuş tül, şifon elbise modellerini bu senenin trendleri arasında. Mezuniyetiniz için bu tarz modelleri de değerlendirebilirsiniz. Trendyol Milla sizlere bu tarz elbiseler konusunda oldukça geniş bir yelpaze sunuyor. Ayrıca fiyatlarda oldukça uygun.

Kısa Elbise Modelleri

 Kısa Elbise Modelleri
Kısa Elbise Modelleri

Mezuniyet balonuzda çok daha eğlenceli ve genç bir görünüm için kısa elbiseleri tercih edebilirsiniz. Dijital baskılı kısa elbiseler bu senenin vazgeçilmez parçaları arasında yer alıyor.  Ayrıca geometrik desenlerde bu yılın modası. Mezuniyet kıyafeti arayışınız için bu tarz elbise modellerine de göz gezdirebilirsiniz. Kısa elbise tercihinizi daha romantik bir tarz ile bütünleştirmek istiyor iseniz, dantel detaylı yaka dekolteli elbise modellerini de tercih edebilirsiniz.

2019 Mezuniyet Kıyafetleri Balo Elbiseleri

2019 Mezuniyet Kıyafetleri Balo Elbiseleri
2019 Mezuniyet Kıyafetleri Balo Elbiseleri

Mezuniyetinizde tam bir prenses gibi görünmek istiyorsanız mutlaka tercihiniz kabarık etekli baloelbiseleri olmalı. Saten kumaş üzerine desenli ve dantel işlemeli balo elbiselerini tercih ederek oldukça dikkat çekici bir görünüm oluşturabilirsiniz. Bu tarz bir kombini şık bir topuz ile tamamlayarak, ince bantlı topuklu ayakkabılar kullanabilirsiniz.

Balo elbise modelleri için Beymen markasının modellerini inceleyebilirsiniz.  Beymen bu yıl balo elbiselerinde farklı bir çizgi yakalamış. Özellikle klasik bir tarz yerine elbise modellerini kemer detayları ile sporlaştırarak çok daha dinamik bir görünüm oluşturmuş. Bu tarz eğlenceli balo elbise modellerini tercih ederek mezuniyetin dikkat çeken kızı olabilirsiniz. Özellikle bu tarz elbise modellerinin eteklerinin de kat kat oluşu çok daha cool bir görünüm elde etmenize yardımcı olacaktır.

Zarif Bir Çizgi

Zarif Bir Çizgi
Zarif Bir Çizgi

Mezuniyet balonuzda zarif duruşunuz ile akıllarda yer edinmek istiyor iseniz çok daha düz ve sade elbiseler tercih etmelisiniz. Uzun saten elbise modellerini tercih ederek şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Volanlı etek modellerini ve boyundan ince askılı uzun elbiseleri tercih ederek dikkat çeken zarif bir şıklığa imza atabilirsiniz. Bu görünümünüzü ince topuklu küçük ayakkabılar ile tamamlayabilirsiniz.