Kulvar Haber

2019 Yaz Sokak Modasının En Şık Şort Modelleri Nasıl Seçilmeli?

2019 Yaz Sokak Modasının En Şık Şort Modelleri Nasıl Seçilmeli?
61 views
16 Nisan 2019 - 15:05

2019-2020 Yaz Sokak Modasının En Şık Şort Modelleri Nasıl Seçilmeli? Yaz sezonunun vazgeçilmez giyim tarzlarından olan şortlar, 2019 yaz sezonunda da sokak modasında sıklıkla kullanılıyor. Bu sezon, yıldızı iyice parlayan şort modelleri, yaz boyunca birbirinden şık kombinlerle hanımların ilk tercihi olmaya devam edecek.

2019 Yaz Sokak Modasının En Şık Şort Modelleri Nasıl Seçilmeli?
2019 Yaz Sokak Modasının En Şık Şort Modelleri Nasıl Seçilmeli?

Rahatlığı ve çekici görüntüsüyle, tüm giyim firmalarının koleksiyonlarında geniş yer verdikleri modelleri, oldukça farklı kombin seçenekleriyle değerlendirilerek, kurtarıcı oluyor.

Günümüzde her kadının dolabında yer alan bu kıyafetler, özellikle fiziğine güvenen kadınlar ve genç kızlar tarafından sevilerek kullanılıyor.

2019 Yaz Sokak Modasının En Şık Şort Modelleri

2019 yaz sezonunun modelleri oldukça çeşitlendirilmiş olarak vitrinlerdeki yerini almaya başladı.

Bunlardan bir tanesi de, sezon başından beri sokak modasına hâkim olan beyaz dantelli modellerdir.

Tamamen el yapımı olan bu tarz, daha ziyade spor giyime şıklık katmayı sevenler için tasarlanmış. Benzer bir şekilde beyaz ve nakış işlemeleriyle göz dolduran şort modelleri de özgün giyimden yana olanlar için düşünülebilir.

Otantik giyimden keyif alan hanımlarımız için, sade şortları biraz dikiş-nakış yardımıyla renklendirerek kullanmak, kombinelerine canlılık kazandırabilir.

İlk defa geçtiğimiz yaz sezonunda gördüğümüz galaksi desenli şort modelleri, 2019 yaz sezonunda da karşımıza çıkıyor. Genç kızlar ve değişikliği seven hanımlar tarafından oldukça beğenilen bu modeller, şimdilerde sokak modasını kasıp kavurmaya başladı bile.

Leopar desenlere rakip olarak gösterilen galaksi desenleri, doğru kombine edildiğinde oldukça cool ve feminen duruyor.

Beğenilerek kullanılan bir diğer seçenek ise, fiyonklu modeller. Daha ziyade füme kumaşlarla hazırlanmış olan bu tarzlar, double paçalı ve cep detaylarına sahip. Kendi kumaşından hazırlanan kemer detayıyla hareket kazandırılan modeller, şık ve modern kombinelerin vazgeçilmez bir parçası olarak değerlendirilebilir.

Pantolon modellerinde de karşımıza çıkan, yüksek bel modeller şortlarda, özellikle kilo sorunu yaşayan hanımlarımızın kurtarıcısı olabilir. Yüksek bel güpürlü şort modelleri, iddialı ve tarz giyinmeyi seven hanımlar tarafından çok sevildi.

Yine bronz tenli hanımlarımızda oldukça çekici görünen pembe desenli modeller, bazen döşemelik kumaşa benzetilse de, ışıltısı ve canlılığıyla göz dolduruyor. Farklı kombin seçenekleriyle, oldukça şık görüntüler elde edebileceğiniz bu şortlarda, değerlendirebileceğiniz modeller arasında yer alıyor.