Kulvar Haber

2019 yazlık elbise trendleri

2019 yazlık elbise trendleri
100 views
10 Mayıs 2019 - 13:44

Yaz aylarında ışıl ışıl parlamak istiyorsanız bu senenin trendlerini mutlaka takip etmelisiniz. 2019 yazlık elbise trendleri arasında bu yıl küçük ve uçuş uçuş elbiseler oldukça moda. Günlük küçük elbise modellerini tercih ederken daha çok açık renkli ve teninize uyum sağlayacak tonları seçmelisiniz. Yanık bir ten üzerinde küçük beyaz elbiseler oldukça dikkat çekici duracağı gibi yaz ruhunu da üstünüzde taşımanızı sağlayacaktır. Bunun yanı sıra çok açık tenli kadınlar daha canlı tonları tercih edebilirler. Sıcak renkler ile elbiseyi ön plana çıkarabilirsiniz.

Yaza renk getiren uçuş uçuş elbiseler

Yaza Renk Getiren Uçuş Uçuş Elbiseler

Yazlık elbise modelleri arasında bu yıl fırfırlı ve uçuş uçuş elbiseler oldukça moda. Volanlı A formunda etekler de elbiselerin vazgeçilmezi. Özellikle trendyol Milla sizlere yazlık elbise konusunda çok uygun fiyatlara trend ürünler sunuyor.

Yazlık elbise modelleri arasından kendi tarzınıza en uygun olanı site üzerinden rahatlıkla bulabilirsiniz. Yazlık elbise modellerin de bu yıl da dantel detayını görüyoruz. Romantik bir tarza sahip olan kadınlar küçük elbiselerde dantel detayını yakalarda ve kollarda kullanabilirler. Ayrıca kayık yaka dediğimiz omuzları açıkta bırakan fırfırlı elbiseler de bu yazın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Çiçek desenli kısa 2019 yazlık elbise trendleri

Yaz renklerinin sıcaklığını yansıtan Çiçek desenli kısa 2019 yazlık elbise trendlerini tercih ederek, çok hoş görünümler elde edebilirsiniz. Özellikle bu yaz kısa elbiselerde sık sık çiçek motiflerini görüyoruz. Özellikle çiçek desenli kısa elbiseler yaz aylarında sizlere neşeli ve dinamik bir hava katacak. Uzun askılı elbise modellerinde de bu tarz desenler çok sık kullanılacak.

Çiçek desenli kısa 2019 yazlık elbise trendleri
Çiçek desenli kısa 2019 yazlık elbise trendleri

Günlük uzun 2019 yazlık elbise trendleri

Günlük bir tarzı yakalamak için uzun spor elbiseler kullanabilirsiniz.  Özellikle düz bacak yırtmaçlı uzun dar elbiseler ile spor şıklık yakalayabilirsiniz. Kot ceket gibi kullanımlar ile bu tarz elbiseleri tamamlayabilirsiniz. Ayrıca bu tarz spor bir giyimi spor şapka modelleri ile de kullanabilirsiniz.2019 Yazlık elbise trendleri arasında bu tarz triko elbiseleri bu yıl çok sık göreceğiz.Günlük uzun elbiseler bu yaz size rahatlık verecek.

Günlük uzun 2019 yazlık elbise trendleri
Günlük uzun 2019 yazlık elbise trendleri

Yazın sıcak desenleri

Yaz aylarında bu yıl görmeye alışık olmadığımız karışık renkleri bir arada göreceğiz. Özellikle  batik desenli elbise modelleri ile oldukça dikkat çekici bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayrıca tabloyu andıran karışık renklerin bir arada bulunduğu kumaşların kullanıldığı uzun elbiseleri kullanarak da dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.2019 yazlık elbise modelleri için bu tarzda çeşitleri pek çok markanın koleksiyonunda rahatlıkla bulabilirsiniz.

Yazın sıcak desenleri
Yazın sıcak desenleri

Tek renkli 2019 yazlık elbise trendleri

Yazlı elbiselerde çok karışık desenlerden hoşlanmıyorsanız tek renkli 2019 yazlık elbise trendlerinide kullanabilirsiniz. Özellikle canlı renklerin tonlarını bir arada kullanarak tek renk şıklığını elde edebilirsiniz. Bu yıl sarı, turuncu ve kırmızı gibi sıcak tonların kullanıldığını da sık sık görüyoruz. Tek renk elbiseleri çift parça halinde de kullanarak rahatlıkla şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Tek renkli 2019 yazlık elbise trendleri
Tek renkli 2019 yazlık elbise trendleri

Bohem şıklığı

Yaz aylarında herkes kendi tarzına uygun bir elbise modeli tercih edebilir. Özellikle bohem tarzına sahip olan kişiler bu yaz kendi tarzlarına uygun elbise modellerine daha sık rastlayacaklar. İp askılı göğüs dekolteli uzun yırtmaçlı uçuş uçuş elbise modelleri bu yaz oldukça trend.

2019 yazlık elbise modelleri arasında bu tarz elbiseleri Trendyol sitesinden rahatlıkla bulabilirsiniz. Ayrıca bunun yanı sıra bohem tarzı elbiselerinizi saç aksesuarları ile de tamamlayarak oldukça hoş, romantik görünümler elde edebilirsiniz.  Özellikle dağınık örgü modellerini kullanarak elbiselerinizi tamamlayabilirsiniz.  Ayrıca geniş kemerleri de kullanarak da elbiselerinize şıklık katabilirsiniz.

Kemerlerde gümüş detaylarına ağırlık vererek görüntünüze ışık katabilirsiniz. Ayakkabı seçimlerinizde de mutlaka sandalet kullanmalısınız. Hasır görünümlü sandalet kullanarak bohem görüntünüzü bu şekilde  tamamlayabilirsiniz.