Kulvar Haber

2019 Yazlık Uzun Elbise Modelleri

2019 Yazlık Uzun Elbise Modelleri
335 views
16 Mayıs 2019 - 15:49

2019 yazlık uzun elbise modelleri… Bu yıl yaz trendleri arasında uzun elbise modelleri oldukça geniş bir yelpazeye sahip.

2019 Yazlık Uzun Elbise Modelleri

Özellikle yazın rahatlığına önem veren kadınlar uzun elbise kullanımı ile hem spor hem de şık görünümler ortaya koyabilirler. Uzun elbiselerinizi kot ceketler ile tamamlayarak çok daha şık kombinlere imza atabilirsiniz. 2019 yazlık uzun elbise modelleri için Trendyol gibi siteleri ziyaret edebilirsiniz.

Kloş Uzun Elbise

2019 Yazlık Kloş Uzun elbise modelleri
2019 Yazlık Kloş Uzun elbise modelleri

Yazlık elbise modellerinde bu yaz kloş modelleri oldukça sık göreceğiz. Özellikle fırfırlı A etek formunda uzun elbise modellerini kullanarak oldukça hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayrıca bu tarz elbiselerin içerisinde çok rahat edeceksiniz. Yazlık uzun elbise modelleri  arasında farklı desenleri de bir arada göreceğiz. Yaz aylarının sıcaklığını üzerinizde taşıyacaksınız.

Uzun Elbisede Canlı Renkler

Uzun Elbisede Canlı Renkler
Uzun Elbisede Canlı Renkler

Uzun elbiselerde bu yaz canlı renkleri bir arada görüyoruz. Özellikle sıcak renk tonlarının kullanıldığı uzun uçuş uçuş elbise modelleri ile romantik bir görünüm yakalayacaksınız. Bu yaz turuncu ve kırmızı gibi sıcak renkleri sokaklarda bol bol göreceğiz.  Sadece renkler değil aynı zamanda desenlerde de oldukça dinamik görüntüleri bir arada bulacağız. Birbiri ile karışmış renklerin bulunduğu kumaşlar sizi çok daha canlı gösterecek.

2019 yazlık uzun elbise modelleri için bu tarz elbiseler kullandığınızda tüm bakışları üzerinize toplayacaksınız.

Uzun Geometrik Desenli Elbiseler

Uzun Geometrik Desenli Elbiseler
Uzun Geometrik Desenli Elbiseler

Uzun yazlık elbise kullanımlarınızda geometrik desenli kumaşları tercih ederek çok daha modern bir çizgi yakalayabilirsiniz. Bu tarz uzun çizgili, asimetrik kesimleri olan elbiseler özellikle fazlalıklarınızı kapatıp sizi olduğunuzdan çok daha güzel gösterecektir. Bu tarz elbise modellerini rahatlıkla günlük hayatınızda tercih edebilirsiniz. Spor bir görünüm elde etmek için bu tarz elbise modellerini spor ayakkabılar ile tamamlayabilirsiniz. Uzun yazlık elbise fiyatları için de rahatlıkla markaların sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Yarım Kol Uzun Elbise Modelleri

Yarım Kol Uzun Elbise Modelleri
Yarım Kol Uzun Elbise Modelleri

Uzun yazlık elbise modelleri için yarım kol detayını kullanabilirsiniz. Yarım kol elbiseleri isterseniz günlük hayatınızda isterseniz de iş hayatınızda tercih ederek oldukça şık ve aynı zaman da rahat görünümler elde edebilirsiniz. 2019 yazlık uzun elbise modelleri için yarım kollu uzun gömlek elbise modellerini de tercih edebilirsiniz.

Omuzları Açıkta Bırakan Uzun Elbiseler

Omuzları Açıkta Bırakan Uzun Elbiseler
Omuzları Açıkta Bırakan Uzun Elbiseler

Uzun elbise modelleri için omuzları açıkta bırakan volanlı modelleri de stilinize göre tercih edebilirsiniz. Bu tarz elbiseler sizlere oldukça hoş bir görünüm katarken aynı zamanda sıcak yaz günlerinde rahat etmenizi de sağlayacak.  Bu tarz elbiseler sizlere oldukça fresh bir görünüm katacak. Sade ve şık bir tarz elde etmek istiyorsanız bu modelde uzun yazlık elbise kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Önü Kısa Arkası Uzun Elbise Modelleri

Önü Kısa Arkası Uzun Elbise Modelleri
Önü Kısa Arkası Uzun Elbise Modelleri

Yazlık uzun elbise  modelleri için bu yılın trendi olan arkası uzun önden dekolte veren elbise modellerini kullanabilirsiniz. Bu tarz elbiseleri hem günlük hayatınızda rahatlıkla tercih edebilir hem de özel davetlerde, kır düğünlerinde kullanmayı seçebilirsiniz. Bu şık görünümün yanı sıra aksesuarlarınız ile de elbiselerinizi tamamlayabilirsiniz. 2019 uzun yazlık elbise modelleri için bu tarz bir elbiseyi kolaylıkla ZARA, KOTON gibi markalarda bulabilirsiniz.

Dekolteli uzun elbiseler

Bunun yanı sıra farklı desenlerin bir arada kullanıldığı kumaş tercihleri ile de yaz aylarında ışıldayabilirsiniz. Bu tarz önden dekolteli uzun elbiseler için tamamlayıcı parça olan ince topuklu ince bantlı ayakkabılar kullanabilirsiniz. Bunun dışında hasır yüksek topuklu ayakkabılar ile de elbiselerinizi tamamlayabilirsiniz.

Yazlık uzun elbise modellerini tamamlamak için farklı kombinler de gerçekleştirebilirsiniz. Kısa ceketlerle kombinlerinizi renklendirebilirsiniz.  Yaz aylarına uygun şallar ile de elbiselerinizi renklendirebilirsiniz. Bu şekilde hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.