Kulvar Haber

2019 Yılı Mayo ve Bikini Trendleri Nasıl Olacak?

2019 Yılı Mayo ve Bikini Trendleri Nasıl Olacak?
19 views
23 Haziran 2019 - 11:20

2019 yılı mayo ve bikini trendleri alışverişlerin hız kazandığı bu günlerde nasıl olacak? sorusunun cevabını bu yazımızda sizler için araştırdık.

2019 yaz modası arasında ilk sırayı klasik puantiye alıyor. Puantiye modası sahillere tekrar damgasını vuracak.

Leoparın Güzelliği

Siz de leopar deseni sevenlerdenseniz bu sezon leopar desenli mayo ve bikini almak için tam zamanı geldi diyebiliriz. Leopar deseni yanı sıra mayo ve bikinilerde trend zebra ve yılan derisi desenleri oluyor.

2019 Yılı Mayo Ve Bikini Trendleri: Düğüm Detayı Sahnede!

2019 Yılı Deniz Modası

2019 yılı mayo ve bikini modasında yeni bir trend var. Düğüm detayı bu yıl sahillerde mayo ve bikinilerin üzerinde sıkça göreceğimiz bir stil olacak. Şık ve zarif bir görünüm yaratan düğüm detayları zarif kadınların ilk tercihi olacak.

Fırfırların Neşesi Geri Geldi!

Geçen sene popüler olmaya başlayan fırfır modası bu yılda geri geldi. 2019 yılı yaz modası arasında en öne çıkanı Fırfır Detayı olacak. Şirin ve sevimli bir görüntü yaratan bu detay özellikle genç kızların gözdesi durumundadır.

Deniz ve Havuzların Sularında Çiçekler Açacak

2019 yılında mayo ve bikinilerde floral desenlerin hakim olduğu bir yıl olacak. Çiçek desenleri plajlarda renkli ve canlı bir görünüm yaratıyor. Ayrıca bronz ten üstünde de çok güzel durduğu için özellikle tavsiye ediliyor.

2019 Yılı Mayo Ve Bikini Trendleri: Parıltılar Yine Trend

2018 yılı yaz modası trendi parıltılar bu yıl da bizlerle olacak. Plajlarda parıltılı görünmek isteyen kadınlar bu yıl da parıltı modasından bikini ve mayolarda vazgeçemeyecekler gibi görünüyor. Moda uzmanlarının da tavsiyeleri arasında öne çıkan parıltılı modeller özellikle gün batımında mayolarda ışık oyunları yaratıyor. Bu da daha çekici ve alımlı olmanıza yardım ediyor.

Tek Parça Modellerin Asil Duruşu

Tek parça mayoların trensi hiçbir zaman bitmedi. Belki zaman içinde ufak değişikliklere uğradı fakat hep özünde aynı kalarak tüm kadınların tercihi olmaya bu yılda devam edecek. Eğer bu yıl tek parça mayo modelini kullanmayı düşünüyorsanız tercihinizi hayvan desenli modellerden yapmanızı tavsiye ederiz.