Kulvar Haber

Abdullah Avcı Kimdir? Beşiktaş’ın Başına Mı Geçiyor?

Abdullah Avcı Kimdir? Beşiktaş’ın Başına Mı Geçiyor?
18 views
31 Mart 2019 - 18:30

Abdullah Avcı Kimdir? Beşiktaş’ın Başına Mı Geçiyor? Teknik direktör Şenol Güneş ile 4 yıldır yola devam eden Beşiktaş yönetimi alınan 2 şampiyonluk neticesi ve Şampiyonlar Ligi ile UEFA Avrupa Liginde kazanılan başarılar sonrası, Şenol Güneş ile yola devam etme isteğindeydi.

Abdullah Avcı Kimdir? Beşiktaş’ın Başına Mı Geçiyor?
Abdullah Avcı Kimdir? Beşiktaş’ın Başına Mı Geçiyor?

Ancak Güneş’in TFF ile anlaşarak Türkiye Milli Takımının başına getirilmesi sonrası, Beşiktaş’ta yeni teknik direktör kim olacak endişesi ve beklentisi yaşanıyor.

Uzun bir dönemden sonra Beşiktaş’ta Güneş yönetimi haziran ayında sona erecek ve Güneş kariyerine Milli Takım ile devam edecek.

Beşiktaş idaresi de yeni teknik direktör konusunda yerli adaylar başta olmak üzere arayışa girdi. Akıllara gelen ilk aday ise, Başakşehir ile şampiyonluk yolunda 6 puan fark ile yoluna devam eden Abdullah Avcı.

Her büyük takımın hoca arayışında akıllara özellikle son dönemlerde Abdullah avcı geliyor. İstikrarlı yönetim anlayışı ve sınırlı bütçeler ile başarılı bir takım meydana getirmesi Avcı’nın değerini artıran unsurların başında geliyor.

Aracı menajerler vasıtası ile Avcı’dan iki kez randevu talep eden Beşiktaş yönetimi beklemeye geçti.

Beşiktaş’ın görüşmek teklifini Avcı nazikçe reddederek takımında çok memnun olduğunu Beşiktaş yöneticilerine iletti. Özellikle takımı ile şampiyonluk mücadelesine girişen Avcı’nın bu süreçte transfer dedikoduları ile takımın konsantre düzeyine zarar vermek istemediği öğrenildi.

Başakşehir’de Abdullah Avcı Son Derece Mutlu!

Geçtiğimiz yıl şampiyonluğu 2 puan farkla Galatasaray’a kaptıran Avcı yönetiminde Başakşehir bu yıl için daha iddialı gözüküyor.

Takımında idari ve taktiksel olarak ve takım olarak birçok gereksinimin sağlandığı Avcı, takımı ile özellikle önümüzdeki yıl, Şampiyonlar Liginde mücadele etmek istiyor. Bu nedenle de Beşiktaş macerası yerine, Başakşehir ile Avrupa yolunda yeni başarı hikayeleri yazmak istiyor.

Beşiktaş’ta Başka Aday Var Mı?

Yaz hazırlık ve transfer dönemine yeni teknik direktör ile girmek isteyen Beşiktaş yönetimi elini sıkı tutuyor.

Bu süreçte öncelik ise yerli teknik direktör adaylarında olacak. Bir ara Sergen Yalçın alternatifi üzerinde düşünen yönetimin, Yalçın’ın yeteri kadar istikrar sahibi olmaması nedeniyle düşünmeye geçtiği öğrenildi. Yaz dönemi yaklaşırken Beşiktaş yönetimi ve taraftarını heyecanlı bekleyiş sardı.