Kulvar Haber

Acun Ilıcalı’dan Fenerbahçe’ye sürpriz kampanya desteği

Acun Ilıcalı’dan Fenerbahçe’ye sürpriz kampanya desteği
32 views
02 Mayıs 2019 - 19:06

Ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından fenerbahçelileri sevindiren bir haber verdi. Ilıcalı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Fenerbahçe’nin ‘Fener ol’ kampanyasına destek olacağını duyurdu. Sevilen yapımcı Acun Ilıcalı ınstagram hesabından paylaştığı hikayede ‘Fenerbahçeliler hazır olun, tarih yazacağız!’ dedi.

Acun TV8 ekranlarından destek verecek

Ilıcalı, Fenerbahçe başkanı Ali koç ve ünlü komedyen Cem Yılmaz ile daha önce çekildikleri fotoğrafı paylaşarak Fenerbahçe için destek kampanyası başlatacaklarını açıkladı.Ünlü sunucu Acun Ilıcalı, Ali Koç ve yönetimine dünya futbol tarihinin en büyük kampanyasını yapma teklifini götürdüğünü söyledi. Instagram hesabından paylaştığı hikayede ‘Fener ol’ kampanyasına yapacakları desteği açıklayan Ilıcalı,düzenleyecekleri destek kampanyasının detaylarını da anlattı.

Acun TV8 ekranlarından destek verecek
Acun TV8 ekranlarından destek verecek

Instagram hesabından fenerbahçelileri sevindiren Acun Ilıcalı hikayesinde şu ifadeleri kullandı.

“Fenerbahçemiz için yakın zamanda yapacağımız destek kampanyası ile ilgili bir açıklama yapmak istiyorum… Geçtiğimiz günlerde yönetimimize gönlünü verdiğim takımımız için, TV8 ekranlarında dünya futbol tarihinin en büyük kampanyasını yapma teklifini götürdüm, başkanımızın da tam desteğiyle özlenen Fenerbahçe için büyük bir kampanyaya başlıyoruz.

Acun Ilıcalı 12 ve 13 Mayıs’ta TV8 ekranlarında

12 ve 13 Mayıs akşamı dostum Cem Yılmaz ile birlikte taraftar ve kulüp bütünleşmesinin tarihini yazmak için TV8 ekranlarında olacağız.

Kampanyaya katılanlara ödül

Bu kampanyaya katılanları, hayal ettikleri binlerce ödül bekliyor. Taraftarımızın ve kulübümüzün kazanacağı ‘win-win’ kampanyamızın detaylarını çok yakında vereceğim… Fenerbahçeliler hazır olun, tarih yazacağız!”

‘Fener ol’ kampanyası

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Fenerbahçe’yi içinde bulunduğu ekonomik krizden çıkarmak için 4 Nisan’da ‘Fener ol’ kampanyası başlatmıştı.

65 milyon avro için zaman daralıyor

4 Nisan’dan bu yana ‘Fener ol’ kampanyasına destek olan bağışçı sayısının 450 bini aştığı söyleniyor. Kampanya ile birlikte toplanan rakam ise 15 milyon avroyu geçmiş. Ali koç ve yönetimi toplanan 15 milyon avroya 10 bin lira ve üzerindeki bağışları daha eklememiş. Bakalım Fenerbahçelilerin yoğun desteği 31 Mayıs tarihine kadar 65 milyon avro toplamaya yetecek mi? UEFA ile yapılan finansal fair play anlaşması nedeniyle 31 Mayıs’a kadar toplanması gereken 65 milyon avro için zaman daralıyor.

Ali Koç ve yönetimi Kampanyaya olan desteği arttırmak adına yeni etkinlik tarihleri belirledi. Biri 4 Nisan Fenerbahçe takım otobüsüne silahlı saldırı yapılmasının yıldönümü, diğeri ise 3 Temmuz şike olaylarından sonra Galatasaray’la Kadıköy’de oynanan Süper Kupa final maçı tarihi… Fener Ol kampanyasına destek için 12 Mayıs’ı 13 Mayıs’a bağlayan gece Fenerbahçeye gönül vermiş bir çok ünlünün FB TV’de sahne alması bekleniyor.