Kulvar Haber

Adını Sen Koy oyuncuları

Adını Sen Koy oyuncuları
132 views
10 Mayıs 2019 - 13:47

Romantik ve dram kategorisinde yer alan Star TV dizisi Adını Sen Koy oyuncuları kimdir? 390 bölüm boyunca ekranlardaki varlığını sürdürmesi ise başarısını kanıtlayan bir ayrıntıya dönüşüyor. Toplam üç sezon yayınlanan yapım için yönetmenler Atilla Cengiz, Fulya Yavuzoğlu, Mahir Aktaş ve Irmak Çengel olarak görünüyor. Senaristler ise Nazmiye Yılmaz, Elif Yılmaz, Ayşe Teker, Fulya Emek Tanrıkulu, Melek Orud, Derya Kaya, Nur Araboğa Kıymaç, İnan Güngören ve Teoman Gök olarak lanse ediliyor.

Adını Sen Koy oyuncuları kimdir?

Yayınlandığı saatlerde son derece yüksek reytingler elde eden dizinin performans açısından kadrosuna da bakmak gerekiyor. Peki Adını Sen Koy oyuncuları kimdir? Adını Sen Koy oyuncuları için dizilerden tanıdığımız yüzlere ve isimlere fazlasıyla rastlayacağımızı söyleyelim. Başrollerinde Ömer karakteriyle Erkan Meriç, Zehra karakteriyle Hazal Subaşı, Ayşe karakteriyle Yaprak Durmaz, Nihat karakteriyle de Aykut İğdeli yer alıyor.

Adını Sen Koy oyuncuları

Kim hangi karakteri canlandırıyor?

Adını sen koy dizisinde kim hangi karakteri canlandırıyor? Adını sen koy dizisinde sna karakterlerin oldukça zengin bir yelpazeye sahip olduğunu vurgulayalım.Keza Alev rolüyle Ezgi Baran, Yener rolüyle Musab Ekici, Mehtap rolüyle Gözde Gürkan, Salim rolüyle Ali Çoban, Müzeyyen rolüyle Fatma Karanfil, Ökkeş rolüyle Atilla Pekdemir, Leyla rolüyle Berna Üçkaleler ve Demir rolüyle de Umut Aksoy’un oyunculuklarını izlememiz mümkün oldu. Gerek senaryo gerekse oyuncu kadrosu bakımından çok kalabalık bir cast ile izleyicinin karşısına çıkan Adını Sen Koy dizisinin üçüncü sezon itibariyle final yapması ise kısmi olarak bekleniyordu.

Adını Sen Koy dizisinin konusu

Adını Sen Koy dizisinin konusuna odaklandığımızda da dram ağırlıklı bir senaryoyla karşı karşıya kalıyoruz. Ömer’in hırslı bir adam olarak okulu bitirip işlerin başına geçerek kariyer basamaklarını hızlıca çıkmasıyla olaylar başlıyor. Fakat kardeşinin sadece 6 ay daha yaşayacağını öğrenmesi tüm dünyanın başına yıkılmasına sebep oluyor.

Ayşe’nin Nihat ile olan mutlu evliliği, bilmediği bu hastalığı ve umutla abisine bakan gözleri vardır. Tek arzusunun abisinin evlenmesi olması ise Ömer’i harekete geçiriyor. Zehra ile 6 ay boyunca sürecek formaliteden bir evlilik oyununa girişiyor. Tabi ki her şey bu kadar şeffaf ve basit kalmıyor. Entrikalarla dolu bir geleceğin Ömer, Ayşe ve tüm aileyi beklediğini söyleyebiliriz.

Adını Sen Koy dizisinin uzun soluklu müthiş bir seyir zevki yarattığını vurgulayalım.