Kulvar Haber

Ajda Pekkan’dan kürtaj itirafı “6 kez çocuk aldırdım”

Ajda Pekkan’dan kürtaj itirafı “6 kez çocuk aldırdım”
12 views
27 Nisan 2020 - 11:52

74 yaşındaki ünlü sanatçı Ajda Pekkan, ‘2. Sayfa’da altı kez çocuk aldırdığını itiraf etti.

Ünlü pop sanatçısı Süperstar Ajda Pekkan, katıldığı magazin programında özel hayatı ile ilgili yaptığı itiraflarıyla herkesi şoke etti. Evlilikleri ve ekonomik hayatı hakkında konuşan Pekkan, şimdiye dek altı kez çocuk aldırdığını söyledi.

Kanal D’de yayınlanan ‘Müge ve Gülşen 2. Sayfa’ magazin programı, geçtiğimiz gün Koronavirüs nedeniyle canlı bağlantı ile Ajda Pekkan’ı misafir etti.

Dünyaca ünlü şarkıcı burada şok açıklamalarda bulundu. Pekkan’ın sosyal yaşamı ve özel hayatı ile ilgili bilinmeyenler açığa çıktı. Pekkan evliliklerinin yanı sıra nelere ve ne kadar harcama yaptığını bizzat kendisi anlattı.

İşte, Ajda Pekkan’ın hayatı, evlilikleri ve Pekkan’ın 2. sayfa itirafları…

Bundan önce Koronavirüs nedeniyle evini ilaçlattığı duyulan Ajda Pekkan’ın ikamet ettiği evin büyüklüğü ve lüks yaşamı magazine damga vurmuştu. Ancak Pekkan, açıklamaları ile hiç de lüks bir hayat yaşamadığını dile getirdi. Ajda Pekkan, 2. sayfa’da lüks yaşam iddialarının asılsız olduğunun da altını çizdi.

“Çanta ve ziynetlerimin hepsi sahte”

Pekkan ekonomik olarak durumunun iyi olmasının, onu aşırı tüketime sevk etmediğini belirtirken, zenginliği beyhude bulduğunu, pahalı mal ve mülklere para harcamadığını açıkladı. Aynı zamanda gösteriş yapmak için lüks tüketime para harcamıyorum, dedi.

Aldığı takı ve ziynetlerin, hatta çantalarının da çakma olduğunu açıklayan Pekkan, itiraflarıyla dikkatleri üzerine çekti. Yanı sıra programda özel hayatı ile ilgili de konuşan Pekkan, yaptığı evlilikler hakkında da merak edilenleri duyurdu.

Ajda Pekkan evli mi, Ajda Pekkan kaç yaşında…

Evliliklerinde dikiş tutturamadığını kabul eden 74 yaşındaki Süperstar, “Adam sahnede nasılsan, evde de öyle ol istiyor. Ben bunu yapamıyorum.” dedi.

Program sunucuları Müge ve Gülşen’in, “Karantina döneminde keşke yalnız olmasaydım, diyor musun? Yanında bir eşin ya da çocuğun olsun istemez miydin” sorusu üzerine ise Pekkan’dan kürtaj itirafı geldi.

Ajda Pekkan’ın kürtaj itirafı… Pekkan: “6 kez çocuk aldırdım”

Konu ile ilgili şok açıklamalar yapan Ajda Pekkan, evliliklerinin devam etmediği için kendini yalnız hissetmediğini söyledi. Öte yandan “Zaten benim çocuğum oldu” diyen Pekkan, “30-40 yıl hiçbir evlilik sürmez. Kedilerle avunmaya çalıştım. Oldu benim çocuğum 6 defa, istemedim. Ben kendi hayatımı zor idame ettirebildim, ayaklarım üzerinde zor durabildim. Sahnedeki şöhretin, evdeki pijamalı terlikli halini istemiyor erkekler. Sahnedeki gibi görmek istiyor. Ben de her dakika sahnedeki gibi olamam” dedi.