Kulvar Haber

Akrep Burcu Kadını Özellikleri

Akrep Burcu Kadını Özellikleri
164 views
22 Eylül 2019 - 9:58

24 Ekim – 23 Kasım arasındaki insanların burcu olan akrep, ilginç karakteriyle diğerlerinden belirgin bir şekilde ayrılır. Şanslı günleri Salı, şanslı rakamları ise 9 rakamıdır. Kendi başına ayakta durmak, akrep burcu kadını özellikleri arasında en fazla öne çıkan özelliktir.

Kendine yetebilen, kendi hayat mücadelesini, bir erkeğe bağımlı kalmadan verebilmeye çalışmak akrep burcu kadınının en bilindik özelliğidir. Aşağıda, akrep burcu kadınlarının özellikleri hakkında tüm detaylar yer almaktadır.

Akrep Burcu Kadını Özellikleri

Her zaman ayakta kalma mücadelesini tek başlarına, bir erkeğe muhtaç olmadan verme gayretindedir. Bu özellik, akrep burcu kadınlarının özellikleri arasında en belirgin olanıdır.

Aşırılıkların, uçların kadını olmaları onlara bazen zarar verecek özellik olarak görülse de, bazı zamanlarda da önemli avantaj sunar. Çünkü oldukça nettirler. Eleştirilmekten hoşlanmayan yapıları, kendilerine duydukları özgüvenden kaynaklanmaktadır.

Tutkulu bir yaşamları vardır. Onlardaki özgüven ve buna bağlı olarak hissettikleri gücü, gözlerinden anlamak bile mümkündür. Bakışları bazen sevgilerini belirgin bir şekilde gösterirken, bazen ise kin ve nefreti sonuna kadar hissedebilirsiniz. Kendini beğenmiş insanlardan nefret eden yapıya sahip olan akrep kadınları, bu tip insanları hiç çekinmeden rahatlıkla aşağılarlar.

Akrep Burcu Kadınlarının Fiziki Özellikleri

Genellikle uzun ya da orta boylu olurlar. Vücutları biraz kalın yapıya sahip olsa da, düzgündür. Saçları kıvırcık yapıda, yüzleri ise genellikle yuvarlar bir yapıdadır. Akrep kadınlarının özellikleri arasında, gözlerinin muhteşem çekiciliği inanılmaz derecede belirgindir.

Akrep Burcu Kadınının Aşk Hayatı

İhtiras ve gizem, onlarda bulabileceğiniz en önemli özelliktir. Güçsüz erkekler, onları kolaylıkla etkileyemez ve güçsüz kişilerle asla evlenmek istemezler. Buradaki güç beden ya da maddi olarak sınıflandırılmamalıdır. Bu güç, genel anlamda tüm özelliklerin bir ortalaması olarak değerlendirilmelidir.

Cinsel hayatlarında, özgürlükten yanadırlar. Sevdiğiyle cinselliği, doyasıya yaşamak istemeleri onların ilişkilerinde öne çıkan bir başka özelliktir. Akrep kadınlarının özellikleri arasında ilişkilerde belki de en önemlisi, karşısındaki kişiyi rahatlıkla etkileyecek yapıya sahip olmaları gelebilir. Aşka inanıp, ona ihtirasla bağlı yapıları vardır. Kendilerini hemen aşka teslim etmeseler de, sevdikleri güçlü erkeklere de asla karşı koyamazlar.

Akrep Burcu Kadını İş Hayatı

İş enerjisini, gözlerinde okuyabilirsiniz. İş arkadaşlarına karşı sessizlik içerisinde olsalar da, bu genellikle ürkütücü sonuçlanabilir. Sorunları çözmek konusunda, muhteşem bir performans gösterirler. Ancak iş hayatında kıskançlıkları da, bilinen bir özelliktir.

İnsanları yönlendirmeye çalışmaları, iş hayatlarında arkadaşlarına oldukça sıkıcı gelebilir ve hatta birbirlerini kırmalarına neden olabilir. Yöneticilik, onlar için iş hayatının en önemli parçasıdır. Daima yönetici olmak ve yönetmek, ruhlarına işlemiştir. Herhangi bir şekilde yönetici olmasalar bile, yine de insanları yönetme ve yönlendirme çabalarına girmeleri, insanların onlardan uzak durmasına neden olabilir.

Öfke kontrolünü zor yapmaları da, onların iş yaşamlarındaki olumsuz yanlarından biridir. Ancak her şeye rağmen ekip çalışmasına uyumlu olmaları, mücadeleci tavırlarıyla başarı sağlamaları, çözümcü olmaları ve iş arkadaşlarının zorlandıkları zaman imdatlarına koşmaları, akrep burcu kadınının en temel özellikleri arasında yer almaktadır.

Akrep Kadını Nelerden Hoşlanır?

Şaşırtıcı ve gizemli havası bulunan hediyeler, oldukça hoşlarına gider. Hediye almaya bayılan yapıları, belirgin derecededir. Hediye pahalı olmasa bile, hazırlanması özel çaba gerektirmelidir. Bu nedenle fabrikasyon şeyler yerine, genellikle el işçiliğinin daha ağırlıkta olduğu hediyeleri severler.

Her kadın gibi çanta ve kişisel bakım malzemeleri hoşlarına gider. Bakım ve makyaj malzemelerinin, en azından el işçiliği ile yapılmış ahşap bir hediye kutusunun içinde verilmesi, onları daha mutlu edecektir.

Sinema, konser ve tiyatro gibi etkinliklerde, sosyal yaşamda onların sevdiği şeylerdir. Bilinenin aksine polisiye ve korku filmlerine, aşırı düşkündürler. Gezip yeni yerler keşfetmek, yeni insanlar tanımak ve kendilerine yeni ve farklı hobiler edinmekte, akrep kadınlarının sevdiği şeyler arasındadır.

En doğru haber – Kulvar Haber…