Kulvar Haber

Arnavutluk Türkiye Maçı Ne Zaman?

Arnavutluk Türkiye Maçı Ne Zaman?
15 views
22 Mart 2019 - 11:15

Arnavutluk Türkiye Maçı Ne Zaman: A Milli takımımız, 2 yıllık Lucescu yönetiminin ardından yeni bir başlangıca imza atıyor. Yeni kadro ile yola devam kararı alan Federasyon geçtiğimiz ay içinde Tecrübeli Teknik Direktör Şenol Güneş ile anlaştı.

Uzun yılların ardından tekrar A Millilerin başına geçen kurt hoca ilk sınavına yarın (22 Mart 2019) Arnavutluk deplasmanında çıkıyor.

Futbol sevenlerin yakından ve ilgi ile takip ettiği Milli Takım, Teknik Direktör Güneş’in ikinci yönetiminde ilk maçına yarın çıkıyor.

2020 Avrupa Şampiyonalarına katılmayı hedefleyen A Milliler, Arnavutluk deplasmanı ile büyük serüvene merhaba diyor.

Arnavutluk ve arkasından Eskişehir’de Moldovayı konuk edecek Milli Takım, bugün Arnavutluğa geçiyor.

15 Yıl Aradan Sonra Şenol Güneş
15 Yıl Aradan Sonra Şenol Güneş

15 Yıl Aradan Sonra Şenol Güneş…

Maç öncesinde aday kadroları açıklanan Milli Takım, 15 yıl aradan sonra ilk kez Şenol Güneş yönetiminde İstanbul Riva Hasan Doğan Milli Takımlar tesislerinde çalışmalarını tamamladı.

A Millilerde yapılan antrenmana tüm oyuncular katılırken, bir kısım oyuncular düz koşu ve salon çalışmaları ile antrenmanı tamamladı.

Çift kale maç ve ısınma hareketleri ile devam eden antrenman büyük bir neşe içinde tamamlandı. Sakatlığı bulunan Mehmet Topal kadroda yer almazken aday kadrodan da çıkarıldı.

Arnavutluk Türkiye Maçı Ne Zaman Saat Kaçta Hangi Kanalda?
Arnavutluk Türkiye Maçı Ne Zaman Saat Kaçta Hangi Kanalda?

Arnavutluk Türkiye Maçı Ne Zaman Saat Kaçta Hangi Kanalda?

23 Mart 2019 Cumartesi günü, Türkiye saati ile 22.45’te Arnavutluk ile karşılaşacak Milli Takım şu anda maçı oynanacağı kente geçiyor. 

20.30’da Teknik direktör Şenol Güneş tarafından yapılacak basın toplantısının ardından, saat 21’de maçın oynanacağı stadyumda A-Milliler son çalışmasını yaptıktan sonra maç saatini beklemeye başlayacak.

22.45’te başlayacak olan Türkiye Arnavutluk mücadelesini TRT-1 ekranlara getirecek. Futbolseverlerin TRT ekranlarına kitleneceği maçta Milli Takıma başarılar dileriz.

Türkiye Moldova Maçı Ne Zaman Hangi Kanalda?

Arnavutluk mücadelesinin ardından milliler, maçtan bir gün sonra Eskişehir’e hareket edecek.

Moldova’ı konuk edecek olan Milli Takım, hazırlıklarına Eskişehir’de devam edecek. 25 Mart Pazartesi günü oynanacak mücadele TSİ 20:00 da başlayacak. Moldova maçının da yine TRT 1 naklen ekranlara getirecek.

Arnavutluk mücadelesi için aday kadroyu geniş tutan Güneş’in ilk 11’ini kafasında belirlediği ve farklı bir diziliş ile karşılaşmaya çıkacağı konuşuluyor.