Kulvar Haber

 Aslan Burcu Erkeği Özellikler

 Aslan Burcu Erkeği Özellikler
190 views
15 Eylül 2019 - 18:41

28 Temmuz ile 21 Ağustos tarihleri arasında doğan insanların burcu olan ve dikkat çekici özellikleri ile ön plana çıkan Aslan Burcunun, uğurlu taşı sarı safirdir. Şanslı sayısı 1 ile 4 olan Aslan Burcunun yönetici gezegeni güneştir. Karşıt burcu kova olan aslanların metali ise altındır. Aslan Burcu erkeği özellikler listesinde, adından da anlaşılabileceği gibi en fazla öne çıkan özellikleri hakimiyet kurmaktır. Yazımızın devamında Aslan Burcu erkeği özellikler hakkında detaylar yer almaktadır.

Aslan Burcu Erkeği Özellikler

Aslanın ormanların kralı olması özelliği, Aslan Burcu erkeklerinde de, görülen bir durumdur. Önderlik Aslan Burcu erkeği özellikleri listesinde en fazla öne çıkan nitelikler arasında yer almaktadır. Başkalarının yaşam tarzına karışarak, onlar için onların hayatını düzeltme eğilimine çok giderler. Aslında bunu yaparken hiçbir zaman art niyet gözetmeyen Aslan Burcu erkekleri, karşısındaki kişiyi fazla düşündükleri için, zarar görmesini engellemek amacıyla böyle bir tutum sergilerler.

Genel yaşantılarında organizasyon güçlerinin yüksek olması da, Aslan Burcu erkeğinin özellikleri arasında yer almaktadır. Oldukça sabırlı yapıları ile dikkat çeken aslan erkekleri sabırları taştığında ise, oldukça sert bir tutum sergileyebilirler.

Aslan Burcu erkeğinin fiziksel özellikleri, uzun boylu ve kemikli bir vücut yapısına sahip olmaları ile dikkat çekmektedir. Genellikle kasları gelişmiş ve geniş omuzlu kişileri olarak tanınırlar.

Aslan Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Aslan Burcu erkeğinin aşk hayatı, yine hakimiyet üzerine kuruludur. Aşık oldukları kişileri kıskanan yapıları, aşk ve ilişkiler de onların öne çıkan özelliklerinin başında gelmektedir. Kendilerinin kıskanç olmasına rağmen başkalarının kendilerine karşı aynı tutumu sergilemesini sevmemeleri, özgürlüklerine düşkün olmalarından kaynaklanmaktadır.

Aslan Burcu erkeklerinin önemli bir bölümü, sevdiklerini asla bırakmayacak bir yapıya sahiptir. Aldatılmayı hiçbir surette affetmeyecek kişilikleri bulunan aslan erkekleri, ilişkilerinde karşısındaki kişiye büyük bir nezaket ve saygıyla yaklaşırlar. Bu durum aslanın doğal yapısına aykırı olsa da, sevdikleri kişilere karşı oldukça kibar ve naziktirler.

Aslan Burcu İş Hayatı

Şirket işlerinde önemli konumlarda yer almak, Aslan Burcu erkeği özellikleri arasında kaçınılmaz niteliklerden birisidir. Başkalarının yeteneklerini keşfetmek konusunda da oldukça başarılı olan aslan erkekleri, ekip çalışması konusunda oldukça başarılı bir yapıya sahiptirler.

Organizasyon işlerinde kuvvetli olmaları, onları ekipçe başarıya ulaştıran özellikler arasındadır. İş hayatında oldukça sabırlı olmaları, onların başarıya ulaşmasında ki önemli etkenlerden birisidir. Aralıksız bir şekilde uzun süre çalışmaları, yine Aslan Burcu erkeklerinin öne çıkan özelliklerinden birisidir. Zor işleri seven ve bu işlerden kesinlikle yılmayan aslan erkekleri, yaptıkları işe muhteşem bir şekilde konsantre olarak işin kısa sürede sorunsuz tamamlanmasını sağlama konusunda ustadırlar. İş hayatında karşılaşacakları problemlere karşı soğukkanlı yapılarıyla yaklaşan aslan erkekleri, bu sayede sorunları sağlıklı bir şekilde değerlendirerek çözüme kavuştururlar.

Aslan Burcu Erkekleri Nelerden Hoşlanır?

Gösteriş ve lüks onlar için oldukça önemlidir. Bu nedenle Aslan Burcu erkeğine hediye beğendirmek, diğer burç erkeklerine göre biraz daha zordur. Onure edilmek onlar için oldukça hoş bir durum olup, değerli eşyaların kendilerine hediye edilmesi, Aslan Burcu erkeğinin zaafları arasında yer almaktadır.

Gezip eğlenmeyi seven kişilikleri olsa da, fazla para harcama konusunda cömert olduklarını söylemek mümkün değildir. Onlara alacağınız pahalı teknolojik aletler ya da pahalı elbiseler, onların aldıkları hediye neticesinde mutlu olmalarını ziyadesiyle sağlamaktadır.

Astroloji ve burçlar dünyasından yeni haberler için, takipte kalın.