Kulvar Haber

Aslan Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?

Aslan Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?
159 views
28 Eylül 2019 - 20:37

24 Temmuz ve 21 Ağustos tarihleri arasında doğan kişilerin burcu olan Aslan burcu, kendi kişisel özellikleriyle diğer burçlardan keskin bir şekilde ayrılmaktadır. Aslan burcu kadını özellikleri nelerdir? Sorusunun detaylarını, iş, aşk ve ilişkiler, fiziksel özellikler ve sevdikleri şeylere göre aşağıda bulabilirsiniz.

Aslan Burcu Kadını Özellikleri

Aslan burcu kadınının genel özellikleri, aslanın önderlik ruhuyla örtüşmektedir. Birçok şeye karışmaları ve kibirli yapılara çevresinde onları tanımayanlar tarafından yadırganacak durum olsa da, temelinde iyi kalpli ve art niyetli olmadıklarını söylemek mümkündür. Organizasyon işlerinde oldukça başarılı olmaları, erkeklerde de görülen özellikler arasında olup aslanların temel özellikleri arasında öne çıkmaktadır.

Aslan Burcu Kadınlarının Fiziksel Özellikleri

Genelde uzun boylu olan aslan kadınlarının kemik yapıları da, oldukça gelişmiş ve kalındır. Pembe beyaz tenli ve açık saç renklerine sahip olmaları da, bilinen başlıca fiziksel özellikler arasındadır.

Aslan Burcu Kadınının Aşk Hayatı

Özgürlük, ilişkilerde onlar için olmazsa olmaz şartlar arasındadır. Kendileri kıskanç yapıda olmalarına karşın, başkalarının kendilerini kıskanması ve bu nedenle kısıtlamasından asla hoşlanmazlar. Akıllı ve eğlenceli erkeklere ilgi duyan aslan kadınlarının özellikleri arasında, aldatmanın en ufağını dahi affetme gibi bir durum söz konusu değildir.

Aşk ve ilişkilerinde duygularını çok iyi kontrol edebilme yeteneğine sahip olmaları, öne çıkan bir başka özellikleridir. Kendi ayakları üzerinde, ilişkiyi yönlendirme çabaları da onlarda sık görülen davranışlar arasındadır.

Aslan Burcu Kadınının İş Hayatı

Genelde yönetici olmaya meyilli yapıları nedeniyle, sürekli çalışmak ve istedikleri yere gelmek isterler. İş arkadaşlarıyla uyumlu olup, organizasyon yetenekleri oldukça gelişmiştir. Gençlerle çalışmaktan zevk duyan yapılarının yanında, iş arkadaşlarının yanlış adımları sonucunda yaptıkları işlerde sıkıntı çıktığında hiç çekinmeden iş arkadaşlarını acımasız bir şekilde eleştirirler. Başladıkları işleri bitirme konusunda son derece sabırlı olan aslan kadınları, bir şekilde o işin başarıya ulaşmasını sağlayacak şekilde inatçı bir yapıya sahiptirler. İş hayatında da gösteriş ve görkemden hoşlanırlar. Çalışmalarındaki yapıcı tavırları ise, diğer çalışanları motive etme konusunda öne çıkmalarını sağlar.

Aslan Burcu Kadınları Nelerden Hoşlanır?

Lüks ve gösteriş, aslında onların özellikleri arasında hayatlarını zora sokacak seviyeye gelebilir. Bu düşkünlük nedeniyle, aldıkları her hediyeyi beğenmezler. Pahalı hediyeler, onları mutlu edebilecek hediyelerdir. Seyahat etmek, orijinal parfüm ve aksesuarlar, oldukça hoşlarına gider. Cilt bakım malzemeleri kaliteli olmalı, giydikleri kıyafet ve aksesuarlarda aynı şekilde kaliteyi yansıtmalıdır.