Kulvar Haber

Aykut Enişte vizyon tarihi, konusu ve Aykut Enişte fragmanı izle

Aykut Enişte vizyon tarihi, konusu ve Aykut Enişte fragmanı izle
32 views
16 Mayıs 2019 - 19:19

Aykut Enişte vizyon tarihi, konusu ve Aykut Enişte fragmanı… Aykut Enişte filminin BKM desteğiyle çekilmesinin büyük bir avantaja dönüşeceğini söyleyebiliriz. Güldürü işlerini büyük bir başarıyla sürdüren BKM için Aykut Enişte filminin de buna örnek gösterilebileceğini düşünüyoruz.

Aykut Enişte vizyon tarihi

Komedi türündeki yerli yapımın son dönemlerde fazlasıyla sükse yapan genç komedyen Cem Gelinoğlu’nun eseri olduğunu hatırlatalım. Artık düzeyli komedi filmlerine fazla rastlayamamaktan şikâyetçi olanlar için ailecek izlenebilecek bir komedi filmi çekildiğinin sinyallerini verebiliriz. Açıklanan vizyon tarihinin 24 Mayıs 2019 olduğunu vurgulayalım.

Aykut Enişte konusu

Yarattığı karakterlerle müthiş bir beğeni toplayan ve tiplemeleriyle kahkahaya boğan Cem Gelinoğlu için yeni proje Aykut Enişte oldu. Filmin isminden de anlaşılacağı üzere Aykut isimli karakter tüm hikâyenin odak noktasına dönüşüyor. İzlerken keyif alacağımız bir komedi filmi olduğunu fragmanlara bakarak dahi anlamak mümkün. Orta yaşlara ulaşmasına rağmen hayatta pek bir şey başaramamış olan bir karakter göreceğiz.

Bunu hem kendi hayatımıza hem de çevremizdeki örneklere bağdaştırarak daha da keyif almamız mümkün olabilir. Aykut için en büyük hayalin bir aile kurmak olduğunu hemen anlayabiliyoruz. Tabi ki aile kurmak için öncelikle bir kadının ilgisini çekerek onunla belirli bir yol kat etmek gerek. Bu bölüm Aykut için en sıkıntılı süreçlerden birisi olacak.

Ayrıca Aykut Enişte filminde imkânsızlıklara rağmen türlü planlarla amaca ulaşmaya çalışan bir grup insan izleyeceğiz. Aykut’un isteğine karşılık verebilmek adına onu seven herkesin desteklediği bir plan yapılır. Planın ilk etapta planlandığı şekilde gitmemesi ve sonrasında gelişen komik olayların yaşanması ise tansiyonu yüksek bir filme dönüşmesine olanak tanıyor.

Oyuncu kadrosu

Aykut Enişte filminin başrolleri arasında ilk göze çarpan isim elbette ki Cem Gelinoğlu oluyor. Kendisine eşlik eden oyuncular arasında da tecrübeli ve başarılı isimler görebiliyoruz. Lale Başar, Melis Babadağ, Ali Erkazan, Ege Kökenli, Müfit Kayacan ile kahkaha tufanı bizleri bekliyor.

Yönetmenliği Onur Bilgetay‘ın üstlendiği Aykut Enişte filminin senaristleri arasında ise Cem Gelinoğlu ile Giray Altınok yer alıyor. Yayınlanan fragmanlarla beklentiyi daha da arttıran filmin yerli komedi izleyicisini doğrudan hedef aldığı kesin. Son dönemlerde çıkan yapımlarla kıyaslandığında güldürü anlamında ne kadar başarılı olacağı ise merak konusu olmaya devam ediyor.

Aykut Enişte fragmanı izle