Kulvar Haber

Bağcılar Ruh Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Bağcılar Ruh Sağlığı Merkezi Randevu Alma
100 views
25 Eylül 2019 - 17:42

Bağcılar Ruh Sağlığı Merkezi randevu alma yöntemlerini kullanarak, hastaneye gitmeden randevunuzu alabilir ve randevu saatinizde hastanedeki işlerinizi rahat bir biçimde halledebilirsiniz. Online ve telefon ile randevu alma imkanları sayesinde, tercihinize göre iki yöntemden birini kullanarak randevu alabilirsiniz.

Bağcılar Ruh Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Bağcılar Toplum Ruh Sağlığı Polikliniği Online Randevu Alma

Bağcılar Toplum Ruh Sağlığı Merkezi randevu alma işlemlerinde kullanabileceğiniz basit yöntemlerden birisi olan online randevu alma sistemiyle, kısa sürede randevunuzu alabilirsiniz.

Bunun için https://www.hastanerandevu.gov.tr/Randevu/login.xhtml adresini ziyaret ettikten sonra, karşınıza çıkacak merkezi hekim randevu sistemi olan MHRS panelinden hasta bilgilerinizi kullanarak giriş yaptıktan sonra, ilgili adımları izleyerek Bağcılar Ruh Sağlığı Merkezi randevu alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sistemden randevu alınabilmesi için, randevu alınacak hastanın bilgilerinin girilmesi önemlidir. MHRS sistemine kayıtlı olmayan bir hasta için randevu almak istiyorsanız, öncelikle yine aynı ekranın adresinden “Üye Ol” butonuna tıklayıp üye olabilir ya da e-Devlet ile Giriş seçeneğini tercih edebilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra, randevu alacağınız hastane ve bölüm kısımlarının yanı sıra, randevu almak istediğini gün ve saatlerde müsait olan doktorlar arasından da tercih yapabilirsiniz.

Bağcılar Toplum Ruh Sağlığı Merkezi Telefonla Randevu Alma

Bağcılar Toplum Ruh Sağlığı Polikliniği telefonla randevu alma işlemleri de, online sistemde olduğu gibi basittir. Alo 182 randevu hattını arayarak, hasta bilgileri ile istediğiniz zaman randevu alabilirsiniz.

Her iki sistemde de randevu almak istediğiniz saatlerin müsait olması gerekmektedir. Ayrıca iki sistem üzerinden de, yine doktor seçme hakkınız bulunmaktadır.

Bağcılar Toplum Ruh Sağlığı Polikliniği Hakkında Bilgiler

Hastane de, ruh sağlığı için farklı birçok hizmetler verilmektedir. Bu hizmetlerden bazıları, şunlardır.

  • Grup terapisi
  • Bireysel danışmanlık terapisi
  • Hastaların ayakta ya da yatarak tedavileri
  • Tedavilerin takipleri ve ilaç yazılması
  • Hastanın bireysel yeteneklerinin kazandırılmasına dair yönlendirme hizmetleri
  • Hastalara ve yakınlarına, hastalık sürecinde yapılması gerekenler hakkında bilgilendirmeler
  • Hastaların insanlarla olan sosyal ilişkilerini yeniden kuvvetlendirmek için yapılan çalışmalar

Gibi pek çok hizmet, poliklinikte verilen hizmetler arasındadır. Ayrıca hastalara ev ziyaretleri yapılmakla birlikte, toplu geziler, spor aktiviteleri, müzik ve sinema gibi toplu etkinlikler de düzenlenmektedir.

Bağcılar Toplum Ruh Sağlığı Merkezi Adresi

Barbaros Mah. 290. Sokak – Numara 43/B – BAĞCILAR / İSTANBUL

Telefon numarası: 0 212 657 57 80

e-posta adresleri: bagcilartrsm@gmail.com ve bagcilareah@saglik.gov.tr