Kulvar Haber

Balık Burcu Erkeği Özellikleri

Balık Burcu Erkeği Özellikleri
104 views
17 Eylül 2019 - 10:00

23 Şubat ile 20 Mart arası doğumlu insanların burcu olan Balık Burcu, Neptün ve Jüpiter yönetici gezegenlerine sahiptir. Mavi, yeşil ve deniz yeşili gibi renkleri benimseyen Balık burcunun, şanslı günü perşembe ve şanslı sayıları 3 olan bir burç olup, karşıt burçları ise başak burcudur. Balık burcu erkeği özellikleri arasında en fazla öne çıkan şey, adeta bir sabır küpü olmalarıdır. Aşağıda Balık burcu erkeği özellikler listesi hakkında farklı bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

Balık Burcu Erkeği Özellikleri

Oldukça duyarlı kişiliğe sahip olan Balık erkekleri, cömertlik konusunda da öne çıkan bir yapıya sahiptirler. Uysal, sadık ve vicdan sahibi olmakla bilinen Balık burcu erkeği, aynı zamanda dürüst bir kişiliğe sahiptir. Uysal yapıları sayesinde girdikleri her ortama kolaylıkla uyum sağlayabilen Balık erkekleri, fazla hayalperest kişiler olarak da bilinirler.

Bu özellikleri, aslında onlar için önemli bir handikap durumundadır. Hayata bakış açıları genelde gerçekçi olmayıp, biraz ciddiyetten uzaktırlar. Kendi hayal dünyalarında daha mutlu olan Balık burcu erkekleri bu özellikleri nedeniyle, çevredekiler tarafından aptal bir kişilik olarak bilinseler de, aslında aptal değil sadece hayal dünyalarında daha mutludurlar.

Kırılgan bir kişiliğe sahip olsalar da kendi iç dünyalarında, oldukça güçlü bir kişilik yatmaktadır. Hayatı diledikleri gibi yaşama arzuları, yine Balık burcu erkeğinin özellikleri arasında öne çıkan niteliklerden birisidir. Balık erkeklerinin fiziksel özelliklerine baktığımızda ise, kol ve bacakların genellikle kısa ve vücut yapılarının Balık etli olduğunu söyleyebiliriz. Uykulu gibi mahmur bakışlara sahip olan açık kahverengi gözleri, Balık burcu erkeklerinde sık rastlanacak fiziki özellikler arasındadır.

İlerleyen yaşlarda kellik problemi ile karşılaşmaları da yine onların, fiziki özelliklerinden birisidir. Maalesef ki Balık burcu erkeklerinin alkol ve uyuşturucu gibi keyif verici zararlı maddelere karşı, oldukça dayanıksız bir yapıları vardır. Bu nedenle yanlış ortamlarda bulunmaları halinde, bu tür alışkanlıkları edinmeleri çok daha kolay olmaktadır.

Balık Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Aşk ilişkilerinde tutucu bir kişilik olarak öne çıkan Balık erkekleri, genellikle uzun vadeli ilişkilerden yana eğilimlidir. Aşk yaşantılarında sadakate büyük önem veren Balık erkekleri, karşısındaki kişiden de aynı derecede sadık olmalarını beklerler.

İhanetin en ufak noktasını daha affetmeyen yapıları nedeniyle, onlarla kurulan ilişkilerde çok daha dikkatli olunması gerekir. Koruyucu ve kollayıcı kişilikleriyle, onlarla aşk yaşayan kadınlar kendilerini çok daha güvende hissederler.

Aşk hayatlarında paylaşımcı olan Balık erkekleri, içine kapanmak yerine bir kadınla paylaşılmayacak şeyleri dahi çok rahatlıkla paylaşarak haklarında bilinmesi gerekenlerin, kendi ağızlarından duyulmasını isterler.

Balık Burcu İş Hayatı

Balık burcu erkekleri özellikleri arasında en önemli şeylerden birisi, ofis işlerinden nefret etmeleri gelmektedir. Sanatçı bir ruha sahip olmaları nedeniyle resim, fotoğrafçılık, heykelcilik ya da farklı sanatsal alanları kendilerine meslek edinirler.

Heykeltıraşların önemli bir bölümünün Balık burcu olması, bu iddiayı önemli ölçüde doğrulamaktadır. Ofis ya da farklı işlerde çalışıyor olsalar dahi, bu onlar için bir mecburiyet olup, kendileri için bu işlerin ideal olmadığını söylerler.

Daha iyi yerlere gelebilmek için, kamuoyu içerisinde popülerliği bulunan insanlarla ilişki kurma çabasındadırlar. İş hayatlarında yine sıradan insanlarla çalışmaktan kaçınarak, meslek hayatlarında daha iyi fırsatların karşılarına çıkacağı düşüncesiyle, herkes tarafından tanınan başarılı insanlarla çalışmayı tercih ederler. Ancak hangi işte çalışıyor olurlarsa olsunlar, iş arkadaşlarıyla muhteşem uyumları, onların en belirgin özelliklerinden birisidir.

Sevecen ve yardımsever yapıları sayesinde, sorunlu bir işten dahi el birliği ile başarı elde edebilirler.

Balık Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi sanatsal kimliklerinin ön plana çıkması nedeniyle, sanatsal etkinlikler onlar için oldukça önemlidir. Onlara alınabilecek en güzel hediyeler arasında bir sanat etkinliğinin bileti, onların mutlu olabilmeleri için ideal bir hediye seçeneği olabilir. Gösterişe fazla önem vermedikleri için, pahalı ve gösteriş üzerine alınan hediyeler, onlar için fazla bir şey ifade etmemektedir.

Geçmiş kültürlerin sanatsal yapılarını da incelemek adına, tarihi mekanları ziyaret etmek de onların sevdikleri şeyler arasındadır. Şayet Balık burcu erkeklerine giyim kuşam üzerine bir hediye almak istiyorsanız, rahat kıyafetler ya da ayakkabılar tercihiniz olmalıdır.

Astroloji ve burçlar hakkında en yeni haberler için, bizi takip etmeye devam edin.