Kulvar Haber Medya

Balık burcu kadını özellikleri

Balık burcu kadını özellikleri
62 views
04 Ekim 2019 - 19:15

20 Şubat ile 20 Mart arasında doğan kişilerin burcu olan balık burcunun şanslı sayısı 3, şanslı günleri ise perşembe günüdür. Balık burcu kadını özellikleri başlıklı bu astroloji yazımızda, balık burcu kadınının özellikleri hakkında tüm detayları bulabilirsiniz.

Balık burcu kadını özellikleri

Öncelikle balık kadınlarının genel özelliklerinden bahsedecek olursak, çevresinde olup bitenlere karşı oldukça duyarlı olduklarını söyleyebiliriz. Cömert ve sabırlı kişilikleri de, onların öne çıkan başlıca özellikleri arasında yer almaktadır. Balık kadınları uysal, sadık ve vicdan sahibi kimselerdir.

Duygu yüklü insanlar olması sebebiyle, dış etkenlere karşı zaafları yüksektir. Yani çevrelerinde olup biten basit şeyler dahi, onların yoğun bir şekilde duygulanmasına neden olabilir.

Hayalperest kimlikleri, onların en olumsuz yanlarından birisidir. Genellikle gerçekçi olmaktan ve davranmaktan uzak olan balık kadınları,

Hayal dünyasını en fazla ciddiye alan kişiler olarak görünmektedir. Görüntüleri dışarıdan bakıldığında zayıf gibi gelse de, o görüntünün altında sağlam bir kişilik yatmaktadır. Öyle görünmelerinin tek nedeni, yukarıda da bahsettiğimiz gibi hayalperest bir kişiliğe sahip olmalarından kaynaklanır.

Balık burcu kadını fiziksel özellikleri

Balık burcu kadınlarının bacak ve kolları, genelde kısa olup, balık etlidir. Vücut yapıları kilo almaya daha meyilli olan balık burcu kadınları, Zodyak grubunun melankolik burçları arasındadır. Genelde ilerlemiş yaşlarda alın kısımları biraz açılmakla birlikte, şakak kısımlarının beyazlamaya başlaması da onların bilinen fiziksel özellikleri arasındadır.

 burcu kadını aşk hayatı

Aşk ilişkilerinde bakımlı erkeklere önem veren balık kadınları, bir ilişkide saygıyı en önemli unsur olarak görürler. Duygu yoğunluğu aşık oldukları zaman aşırı fazla ve hassastır. Özellikle aşık olduğu kişilerin en ufak olumsuzlukların da, hemen kılabilirler.

Balık burcu kadını iş hayatı

Balık kadınlarının özellikleri arasında, sanatçı ruhlu olmaları onların iş hayatlarına da, önemli ölçüde yansıyan bir durumdur.

Genellikle sanatsal işlerde daha başarılı olan balıklar, ofis ya da diğer işleri hiçbir zaman kendilerine uygun bir iş olarak görmezler. Bu nedenle yaptıkları işin kendileri için ideal bir iş olmadığı konusunda, çevrelerine sıklıkla yakınırlar. Ressamlık, şarkı sözü yazarlığı, kitap yazarlığı ya da benzeri alanlarda faaliyet gösteren kadınların burçları üzerinde yapılan araştırmada, bu kadınların önemli bir kısmının balık burcu olduğu görülmüştür.

Balık burcu kadını nelerden hoşlanır?

Sanata olan merakları nedeniyle onlara alınabilecek hediyeler de, yine bu doğrultuda olmalıdır. Örneğin sanatsal bir tablo ya da el sanatları ile yapılan basit bir hediye dahi, balık kadınına mutluluk verecek hediyeler arasındadır.

Astroloji ve burçların gizemli dünyasını daha derinden keşfetmek için, Kulvar haber astroloji kategorisindeki diğer içerikleri inceleyebilirsiniz.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Copyright 2017 Kulvar Medya Haber Ajansı