Kulvar Haber

Başak Burcu Erkeği Özellikleri

Başak Burcu Erkeği Özellikleri
77 views
19 Eylül 2019 - 0:05

Bilgiye aç bir kişiliğe sahip olmaları, Başak burcu erkeği özellikleri arasında, sayabileceğimiz şeylerden birisidir. 22 Ağustos ile 23 Eylül arasında doğan insanların burcu olan Başak burcu yönetici gezegeni, Merkür’dür.

Şanslı günleri Çarşamba olan Başakların şanslı sayıları ise, 5 rakamıdır. Karşıt burçları Balık burcu olup, renkleri ise mavi kristal, mavi necef, mavi safir ve zebercet renkleridir.

Başak Burcu Erkeği Özellikleri

Sahip oldukları yönetici gezegen sebebiyle, her koşulda bilgiyi arayan yapıya sahiptirler. Pratik ve çalışkan yapılarıyla her ortamda öne çıkan Başak erkekleri, deyim yerindeyse adeta bir işkoliktir.

Oldukça yardımsever olmalarına rağmen, yardım edecekler kişiye öncelikle tam olarak güvenmeleri gerekir. Birisine güvenmeleri de öyle kolaylıkla olacak bir şey olmayıp, bunun için uzun bir zaman geçmesi gerekir. Ayrıca tembel kişiliğe sahip insanlara, kesinlikle yardımcı olmazlar. Onların birisine yardımcı olmaları için, öncelikle kişinin çalışkan olması ve elinden geleni yapması gerekmektedir. Başak burcu erkeklerinin özellikleri arasında, boğulma korkusu dikkat çekmektedir. Bu nedenle deniz ve göl gibi yerlerden, biraz çekinirler. Başak burcu erkeğinin fiziksel özelliklerine baktığımızda ise, ince belli ve uzun boylu olduklarını söyleyebiliriz. Saçları oldukça sağlıklı ve gür olan Başak erkekleri, gözleriyle insanları derinden etkileyebilecek yapıya sahiptirler.

Başak Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Aşk hayatında sadakate büyük önem veren Başak erkekleri, aşktan da ziyade ilişkilerini mantık çerçevesinde kurmaya daha fazla özen gösterirler.

Hayatlarının her alanında olduğu gibi ilişkilerinde de, düzene büyük önem verirler. Bazen ise duygu ve mantığı arasında büyük karmaşa yaşaması, aşk hayatında sıkıntı ile karşılaşmasına neden olur. Önyargılı kişilikleri de, aşk hayatlarında onlar için birtakım sorunların ortaya çıkmasına sebeptir. Düzenli ilişkilerden yana olmalarının en önemli sebebi, ilişkilerinde evlilik niyeti olmasından kaynaklanmaktadır. Doğru kişiyi bulmak için aylarca hatta yıllarca beklemeleri nedeniyle, müzmin bekar olarak bilinirler.

Bunun tek nedeni onların evlenme korkusu değil, gerçekten hayatlarına alacak kişinin tam anlamıyla aradıkları kişi olmasını istemelerinden ötürüdür.

Başak Burcu Erkeği İş Hayatı

İş ortamında her zaman için mükemmeliyetçi bir yapıya sahiptirler. Her zaman için en iyisini yapma gayretinde olmaları nedeniyle, çalışma ortamında kısa sürede başarıya ulaşan kişiler olarak bilinirler. Yaptıkları işin önemi ve boyutu ne olursa olsun, bir metot üzerinden işlerini tamamlamaya özen gösterirler.

İş arkadaşları ile samimiyeti, iş ortamında onlarla arasına mesafe koymasına engel değildir. Çalışma ortamında özellikle kriz yönetme konusunda büyük ustalık sergileyen Başak burcu erkekleri, bu gibi durumlarda krizden çıkabilmek adına oldukça önemli ve riskli adımlar atabilirler. Ancak riskli bir adım atarken geniş bir plan dahilinde hareket ettikleri için, o riske maruz kalmadan krizden rahatlıkla kurtulabilirler. Yönetici olduklarında ise her zaman daha iyisini bekledikleri için ne kadar iyisi yapılırsa yapılsın, kolaylıkla övgü sözcükleri söylemezler.

En iyisini yapıp karşısına çıkarsanız dahi, şu şekilde olsa daha iyi olabilirdi gibi sözcükler, onlardan duyabileceğiniz şeylerdir. Yapılan organizasyonlardan başarısızlıkla çıkılması halinde, organizasyon sorumlularını suçlamaktan hiçbir zaman çekinmezler.

Başak Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır?

Temizlik ve hijyen, hayatlarının vazgeçilmezleri arasındadır. Başak erkekleri özellikleri çok fonksiyonlu hediyelere karşı, oldukça ilgi duyan kişilerdir. Kişisel bakımlarını da özen Başak erkekleri için, alınabilecek hediyeler arasında kaliteli parfümler, kişisel bakım ürünleri ve kıyafetler daha fazla memnun edicidir.

Aynı zamanda antika eşyalara karşı meraklı olan Başak erkeği için, küçük antika eşyalar da hediye edilebilecek şeyler arasındadır. Gezmek ve yeni yerler keşfetmek, onların önemli hobileri arasındadır. Bu nedenle özellikle de modern yapıları incelemekten, büyük keyif alırlar.

Astroloji ve burçlar dünyasından en güncel haberler için, bizi takip etmeye devam edin.