Kulvar Haber

Başakşehir Devlet Hastanesi randevu alma

Başakşehir Devlet Hastanesi randevu alma
137 views
25 Eylül 2019 - 19:34

Başakşehir Devlet Hastanesi randevu alma işlemi için kullanabileceğiniz, iki farklı randevu alma metodu bulunmaktadır. Bunlardan birisi Başakşehir Devlet Hastanesi online randevu alma sistemi, bir diğeri ise Başakşehir Devlet Hastanesi telefonla randevu alma sistemidir. Bu iki yöntemi de kullanarak kolaylıkla randevu alabilir ve zahmetsiz bir şekilde sıra beklemeden muayene olabilirsiniz. Başakşehir Devlet Hastanesi’nden randevu alma yöntemleri hakkında ki detaylar, aşağıda yer almaktadır.

Başakşehir Devlet Hastanesi randevu alma yöntemleri

Başakşehir Devlet Hastanesi online randevu alma

Başakşehir Devlet Hastanesi internetten randevu alma işlemleri için merkezi hekim randevu sistemi panelinden, hasta bilgileriniz ile birlikte giriş yapmanız gerekmektedir. Sağlık bakanlığı tarafından uzun zamandır verilen online randevu sistemi sayesinde, internetten kısa sürede istediğiniz hastane için randevu alabilirsiniz. Aşağıda vereceğimiz MHRS adresine tıklayarak, açılan ekranda Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası ve MHRS şifrenizde giriş yapıp, Başakşehir Devlet Hastanesi internetten randevu alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sistemden randevu alabilmek için, sadece hastanın kendi bilgilerinin girilmesi gerekmektedir. Daha önceden MHRS sistemine üye olmayan kişiler yine aynı adreste açılan panelin hemen altında bulunan, “ üye ol “ butonuna tıklayarak yeni açılan pencerede üyelik işlemlerini gerçekleştirerek, randevu alma işlemlerini tamamlayabilirler. Bunun yanı sıra sistemi e-devlet ile giriş yapmak da mümkündür.

Online randevu MHRS adresi: https://www.hastanerandevu.gov.tr/Randevu/login.xhtml

Başakşehir Devlet Hastanesi telefonla randevu alma

Başakşehir Devlet Hastanesi telefonla randevu alma işlemlerinde ise, alo 182 randevu hattını kullanabilirsiniz. 182 randevu hattını aradıktan sonra hastanın bilgilerini girerek, Başakşehir Devlet Hastanesi poliklinikleri arasından dilediğiniz poliklinik ve bölüm için randevu alabilirsiniz.

Başakşehir Devlet Hastanesi hakkında bilgiler

Başakşehir Devlet Hastanesi iletişim bilgileri

Başakşehir Devlet Hastanesi Adresi: Başak Mahallesi, Yunus Emre Caddesi Numara: 35/A Başakşehir İstanbul

Başakşehir Devlet Hastanesi telefon numarası: 0212 488 01 70

Başakşehir Devlet Hastanesi faks numarası: 0212 488 01 80

Başakşehir Devlet Hastanesi Poliklinikleri

– Göğüs Hastalıkları

– İç Hastalıkları (Dahiliye)

– Kardiyoloji

– Psikiyatri

– Enfeksiyon Hastalıkları

– Nöroloji

– Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon – Cildiye

– Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

– Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

– Kadın Hastalıkları ve Doğum

– Anestezi ve Reanimasyon

– Genel Cerrahi

– Göz Hastalıkları

– Beyin Cerrahi

– Üroloji

– Plastik Cerrahi

– Ortopedi