Kulvar Haber

Beni Affet Oyuncuları

Beni Affet Oyuncuları
125 views
14 Mayıs 2019 - 17:38

Beni affet oyuncuları, yönetmeni ve senaryo ekimi kimdir? Beni Affet dizisi için uzun soluklu demek bile basit bir tabire dönüşebilir. Tam 8 sezon süren dizinin hafta içi her gün yayınlanmasından ötürü 1477 bölüm geride bırakıldı. Final yaparak ekranlara veda eden dizinin Show TV’de başlayıp Star TV’de noktalanan bir gösterimi oldu.

Beni Affet oyuncuları kimdir?

Aşk, aile ve dram türlerini iyi yansıtan dizinin uzun bir süreyi kapsamasından ötürü geniş çaplı bir yapım ekibi var. Yönetmen olarak Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu ve Gürsel Ateş isimlerini görüyoruz. Senaryo ekibinde ise Ayşem Özge Yoldaş, Utku Duman, Merve Ateşoğlu, Gökçen Eroğlu, Ayşegül Bostancı, Tolga Demir, Baran Yıldırım, Vural Balıkçı, Walid Ami ve Yassmine Iam görev yapmış.

Beni Affet dizisi oyuncuları arasında göreceğimiz isimlerin tümünü pek çok diziden hatırlayacağımız aşikâr. Feride rolüne Şeyma Korkmaz, Kader rolüne Ceren Yalazoğlu Karakoç, Sevgi rolüne İlkay Kayku Atalay, Nazire rolüne Zeynep Aytek Metin, Osman rolüne Nusret Şenay olarak başlayacağımız önemli isimleri listeleyelim. Tümünün 8 sezon boyunca ekranlarda olması en büyük artıları.

Ayrıca Cüneyt rolüyle Murat Danacı, Bahar rolüyle Gaye Turgut Evin, Mehmet Kemal rolüyle Mert Altınışık, Tunç rolüyle Özgün Çoban, Eylül-Ayşe karakterini canlandıran Gamze Iğdıroğlu’nu es geçmemeliyiz. Yıldız karakterini Zeynep Yasa, Zühre karakterini Ulviye Karaca, Ferman karakterini Ötüken Hürmüzlü, Güzel karakterini Cansın Yılmaz, Yaman karakterini Tolga Akman, Asiye karakterini ise Nermin Uğur ekranlara yansıttı.

Dizinin 8 sezon boyunca çok inişli çıkışlı bir oyuncu kadrosu olmadığını söylemek gerekiyor. İlk sezonlarda yeni oyuncuların dahil olmasına bile fazla alışık değildik. Ancak senaryonun geldiği noktada son üç sezon boyunca yeni isimlerle karşılaştık. Beni Affet dizisinin oyuncu kadrosu daha da genişledi.

Beni Affet dizisi konusu

Beni Affet dizisinin iki farklı ikili üzerinden gelişen bir senaryoya sahip olduğunu söylemek mümkün. Feride ve Cüneyt ile Bahar ve Kemal başrolleri sembolize ediyor. Cüneyt ve Kemal’in kardeş olduğunu hatırlatarak ikisinin de hayatlarındaki kadınlarla evlenmek istediklerini belirtelim. Bunu Kemal başarmış olsa da Cüneyt’in henüz başarmadığı bir hikâyeyle başlıyor. Dramatize hale getirilmiş saf bir entrikanın haricinde hayata dair pek çok tanıdık olayla da karşı karşıya kalacağınızın garantisini verebiliriz.