Kulvar Haber Medya

Beylikdüzü Belediyesi Yaşlılar Günü’nde Huzurevlerini Ziyaret Etti

Beylikdüzü Belediyesi Yaşlılar Günü’nde Huzurevlerini Ziyaret Etti
28 views
01 Ekim 2019 - 20:21

1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü’nü, Beylikdüzü Belediyesi anlamlı etkinlikler gerçekleştirerek kutladı. Beylikdüzü Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetler Müdürlüğü tarafından organize edilen bir etkinlikte, huzurevlerinde kalan yaşlıları ziyaret eden Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık ve Belediye çalışanları, bu ziyaretler neticesinde huzurevlerinde kalan yaşlıların yüzünü güldürdü.

Hediye ve Çiçek Taktim Edildi

Yaşlıları unutmayarak anlamlı bir etkinlik düzenleyen Beylikdüzü Belediyesi, ziyaret ettikleri huzurevlerinde yaşayan yaşlılara çiçek ve hediye takdim ederek hem gönüllerini kazandı hem de, onların biran için mutlu olmalarını sağladı.

Özel Huzur Bakım Merkezi ve Özel Avrupa Huzurevi’ni ziyaret eden Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Muazzez Akbaba ve Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Hoşgöz, burada hayatlarını sürdüren yaşlılara çiçek ve hediye verdiler.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık ise Beylikdüzü Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret ederek, buradaki yaşlılarla bir araya geldi. Başkan Çalık yaşlıların sorunlarının yanı sıra önerilerini de dinleyerek, yaşlılarımıza verdikleri önemi hissetmelerini sağladı.

Belediye Başkanı Çalık “Dünya Yaşlılar Değil, Dünya Deneyimliler Günü”

Belediye Başkanı Çalık bu anlamlı gün için Dünya Yaşlılar Günü değil, Dünya Deneyimliler Günü söylemini daha çok benimsediğini söyledi. Belediye Başkanı da ziyaretlerinde yaşlılara, hediye ve çiçek takdim etti.

Başkan Çalık huzurevi sakinleriyle yaptığı sohbette; “Nesiller arasındaki iletişim, bizim için oldukça önemlidir. Siz büyüklerimizin deneyim ve tecrübelerinin, sizden sonraki nesillere aktarılabilmesi için, fırsatlar olmalıdır. Şimdiki nesle sizlerin bilgi ve tecrübelerinizin aktarılması için, belediye olarak gerekli çalışmaları yapıyoruz. Geçmişinden haberi olmayan toplumların, geleceğinden haberi olması fazla mümkün olmayacaktır. Belediye olarak amacımız, burada bulunan abla ve ağabeylerimizin gençlerimizle bir araya gelerek sizlerden istifade etmelerini sağlamaktır. Bu sorumluluğu, yerel yönetimler olarak sağlamak zorundayız. Her zaman, sizlerden öğreneceğimiz çok şeyler olduğunu biliyoruz” dedi.

Bu ziyaretlerini belediye personelleriyle farklı huzurevlerini ziyaret ederek tamamlayan Belediye Başkanı Çalık, yaşlılara yönelik yaptığı çalışmalarla Beylikdüzü halkının takdirini kazanmaya devam ediyor.

 

 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Copyright 2017 Kulvar Medya Haber Ajansı