Kulvar Haber

Bizim Hikaye Dizisi Ekranlara Veda Ediyor mu?

Bizim Hikaye Dizisi Ekranlara Veda Ediyor mu?
38 views
18 Nisan 2019 - 17:24

Bizim Hikaye Dizisi Ekranlara Veda Ediyor mu? Sevilen ve izleyici kitlesi yüksek oranlara ulaşan dizilerin ekranlara veda etme klasiğine yeni bir dizi daha ekleniyor. FOX TV de yayın hayatına başlayan ve ilk bölümleri ile hayal kırıklığı meydana getirse de sonrasında izleyicilerin beğenisi kazanan Bizim Hikaye dizi için final yapma kararı alındığı öğrenildi. 

Bizim Hikaye Dizisi Ekranlara Veda Ediyor mu?
Bizim Hikaye Dizisi Ekranlara Veda Ediyor mu?

Zaman zaman reyting sıralamasında üst sıralarda kendisine yer bulan dizinin sona ereceği haberinin ardından, düzenli olarak takip eden izleyicilerde büyük bir hayal kırıklığı meydana geldi.

Başrollerinin Burak Deniz, Hazal Kaya ve Reha Özcan’ın yaptığı dizinin oyuncu kadrosunda ise etkili isimler bulunuyor. Nejat Uygur, Yağız Can Konyalı, Alp Akar ve Zeynep Selimoğlu, dizide boy gösteren oyuncalardan bazıları olarak öne çıkıyor. Bizim Hikaye dizisi 2017 yılında başladığı macerasına toplamda 2 yıllık sürenin ardından, veda demeye hazırlanıyor.

FOX TV’nin Bizim Hikaye’sinin Geçmişi

Koray Kerimoğlu tarafından yönetmenliği üstlenilen dizi, ABD de bir dönme çok sevilen “Shameless” isimli diziden etkilendiği biliniyor. Takipçileri her ne kadar isyan edip üzülse de dizinin ekranlardan ayrılma kararının, FOX TV kanal yönetimi tarafından alındığı konuşuluyor.

Geçtiğimiz iki yılda 65 bölüm çekilen dizinin yeni bölümü ise bu akşam ekranlarda olacak. Saat 20 de başlayacak yeni bölüme izleyicinin ilgisinin ise büyük olması bekleniyor.

65’inci Bölümde Bizim Hikayede Neler Oldu?

Geçtiğimiz hafta Perşembe günü seyirci karşısına çıkan 65.bölümde, Elibol ailesinin başı zenginlikleri yüzünden derde girer. İsmo, ailenin zenginliğinden yararlanmak isteyenlerce kaçırılır. Fiko ve Kiraz da her zaman ki, olayların karmaşık bir hale dönüşmesinde etkili olur. Fikri ise yine para peşinde koştururken, Barış ve Filiz’in huzurları bu koşturmada bozulur.

Filiz be karmaşıklığa son vererek adeta herkesi hizaya getirir. Ancak Fikri ve çocuklar üzerinde etkili olması da sandığı kadar kolay olmaz. Filiz’i bekleyen bir diğer heyecan da Barış’ı çevresinde gelişen tehlikelere karşı onu korumaya çalışmak olur.

Filiz’in yardımına ise her zaman olduğu gibi Çiçek ve Deniz koşarlar; ancak bu kez de beklenmedik yerden Çiçek ve Tufan’la beraber gelen yeni sorunlar, Filiz’i zorlayacaktır.