Kulvar Haber

Boğa Burcu Erkeği Özellikler

Boğa Burcu Erkeği Özellikler
185 views
14 Eylül 2019 - 10:31

21 Nisan ile 21 Mayıs tarihleri arasında doğanların burcu olan Boğa Burcunun yönetici gezegeni Venüs olup, uğurlu taşı elmastır. Şanslı günü Cuma olan Boğa burcunun, şanslı sayısı ise 6 rakamıdır. Boğa burcu erkeği özellikler hakkında detayları, aşağıda bulabilirsiniz.

Boğa Burcu Erkeği Özellikler

Maddeci bir yapıya sahip olmaları, boğaların önemli çoğunluğunda görülen özellikleri arasındadır. Yaptıkları işe kolaylıkla odaklanabilmeleri de, Boğa burcu erkeği özellikler listesinde dikkat çeken detaylardan birisidir. Sahip olma duyguları ağır basan boğa erkekleri, insanlara yardım etmekten mutlu olan kişilikleriyle çevrelerinden ilgi toplayabilirler. Her zaman güvene önem verdikleri için, bir kişiye güvenene kadar oldukça sabırlı davranırlar.

Sıcakkanlı yapıları da, boğa burcu erkeği özellikler listesinin başlarında yer alan bir nitelik olarak ön plana çıkmaktadır. Tüm işlerinde önemli başarılar elde etmeleri nedeniyle, çevrenin takdirini kazanan genel özelliklere sahiptirler.

Hayatlarında istediklerini elde etme başarısı gösterdiklerinde, onların bu yüzden şımardıklarını görmeniz mümkün değildir. Başkalarının yönlendirmelerine asla tahammül edemeyen boğa burcu insanları, buna rağmen iş ve sorunlar karşısında insanların fikirlerine önem verirler. Bu da onların, aslında ne kadar çözüme odaklı insanlar olduğunu göstermektedir. Yatırım ve finans konularındaki üstün başarıları da, boğa burcu erkeği özellikleri arasında yer almaktadır.

Fiziki olarak genelde kısa boylu ve kuvvetli boyun yapılarıyla dikkat çekerler. Bakışları oldukça mahmur olan boğalar, bakışlarıyla çevresini rahatlıkla etkileyebilirler. Saçları ise, genellikle kıvırcık ve gürdür. Ciddi yapıları, iyi bir aile reisi olmaları, çocuklara karşı şefkat göstermeleri onların bilinen diğer genel özellikleri arasındadır.

Boğa Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Hovardalık diye tabir edilecek şeyler, onların çoğuna oldukça uzak olan kavramlardır. Dost ve iş ilişkilerinde güveni aradıkları gibi, gönül ilişkilerinde güvene daha fazla önem verirler. Bu nedenle, her zaman en güvenilir olanı sabırla beklerler. Niyetleri genellikle evlilik olan boğaların ilişkilerinde en kötü tarafları, biraz inatçı olmalarıdır. Doğuştan babalık özelliklerini taşıyan, farklı karaktere sahip bir burç olduğunu çok rahat söyleyebiliriz.

Boğa Erkeği İş Hayatı

Yazımızın üst kısmında genel özelliklerinden bahsederken de belirttiğimiz gibi, iş hayatlarında başarı onlar için kaçınılmaz bir durumdur. Disiplinli çalışmaya önem verdikleri için, ister yönetici ister çalışan olsunlar disiplinin olduğu bir iş ortamında daha başarılı oldukları görülmektedir.

Boğa Erkekleri Nelerden Hoşlanır?

Hediyeler bakımından değerlendirecek olursak, diğer burçların aksine biraz değerli hediyelere olan ilgilerinin olduğunu söyleyebiliriz. Bakım ve giyim kuşamlarına da düşkün olmaları nedeniyle, onlara kişisel erkek bakım ürünleri ya da şık kıyafetler alabilirsiniz.