Kulvar Haber

Boğa burcu kadını özellikleri

Boğa burcu kadını özellikleri
181 views
30 Eylül 2019 - 9:53

21 Nisan ile 21 Mayıs arasında doğan boğa burcu insanları, farklı karakteristik özellikleri ile klasik birçok özellikten sıyrılan yap ya sahiptirler. Boğa burcu kadınlarının şanslı günleri cuma olup, şanslı sayıları ise 6 rakamıdır.  Astroloji Yazımızın devamında boğa burcu kadını özellikleri hakkında, farklı birçok detayı yer verdik.

Boğa burcu kadınlarının aşk hayatı, sevdikleri hediyeler ve iş hayatlarındaki özelliklerini aşağıda bulabilirsiniz.

Boğa burcu kadını özellikleri

Aşk ve iş hayatındaki özelliklerine geçmeden önce, boğa burcu kadınlarının genel özelliklerinden bahsedelim. Bir şeye sahip olmak, boğa kadınları için en gerçekçi özellikler arasındadır. Çünkü sahip olmak istedikleri şeyler için, büyük bir mücadele verirler.

İnsanlara yardım etmeyi seven doğal yapıları, sürekli güven arayışı içinde olmaları ve somut konularla uğraşma çabaları, boğa burcu kadını özellikleri arasında en dikkat çeken şeylerdir.

Boğa burcu kadını fiziksel özellikleri

Boy ortalamaları genellikle ideal ortalamanın biraz altında kalan boğa kadınları, bakışlarıyla herkesi etkileyebilecek güzellikte mahmur gözlere sahiptir. Genellikle esmer ten rengine sahip boğa kadınlarının saç yapıları kıvırcık ve gürdür. Boğa kadınlarının bakımlarına dikkat etmeleri, özellikle kimyasal içerikli kozmetik ürünlerden kaçınmaları önemlidir. Çünkü hassas ten yapıları nedeniyle ileriki yaşlarda, bunlara bağlı olarak erken yaşlılık belirtilerinin görülmesi yüksek olabilmektedir.

Ortalamanın altında boylarının dışında vücut yapıları da, kalın sayılabilecek şekildedir. Ancak birçok insan için olumsuz sayılabilecek bu özellikler onların yüz yapılarına daha uygun olduğu için, onların güzelliğine ayrı bir bütünleyici anlam katmaktadır.

Boğa burcu kadını aşk hayatı

Aşk ve ilişkilerinde oldukça cesur bir yapıya sahip olan boğa kadınları, ilişkide her şeyden önce güven duyacakları, güvenebilecekleri bir eş ararlar. Biraz bağnaz ve inatçı yapıya sahip olmaları, sabırsız ve çabuk hareket eden erkeklerin onlardan uzaklaşmasına neden olabilir. Havalı yapılarıyla dikkat çeken boğa burcu kadınları, doğru adımlarla yaklaşıldığında, aşkı dolu dolu yaşatacak burç kadınları arasındadır.

Aile hayatına düşkünlükleri ve çocuklara karşı şefkat ve merhametleri boğa burcu kadınının özellikleri arasında, ilişkilerinde en dikkat çekici özelliklerdir.

Gururları bir ilişkide zedelendiği zaman, hiç düşünmeden o ilişkiyi bitirebilirler. Kıskançlıkları ise orta derecede olan boğa kadınları, aşırı derecede kıskanmaktan ve kıskanılmaktan kesinlikle nefret ederler. Aşırı kıskançlığı karşıdaki kişiye bir güvensizlik ve doğal olarak da saygısızlık olarak kabul eden boğa kadınları, ilişkilerinde güven aralıkları için, güven bulamadıkları bir ilişkiyi gözünün yaşına bakmadan sonlandırabilir.

Boğa burcu kadınlarının iş hayatı

İş hayatlarında disiplin, onların taviz veremeyeceği ilkeler arasındadır. Sorunları kendi başlarına çözme çabaları, iş hayatında diğer insanlara ters gelecek bir durum olsa da, bunu yaparak sorunların üstesinden gelmeyi başarılar.

Ekip çalışmalarına oldukça yatkın kişilikler olmalarına rağmen, sorunları çözme konusunda daha iyi konsantre olabilmek için tek başlarına hareket ettiklerini çok rahat bir şekilde görebilirsiniz. Yaptıkları işlerde detaycı anlayışları, yine iş hayatında öne çıkan başka bir özelliktir.

Yapılması gereken herhangi bir işi detaylandırdıktan sonra, geriye kalan kısmını çok hızlı şekilde yapabilirler. Orta düzeyde yönetici olma kabiliyetleri bulunsa da, boğa burcu kadınlarının üst düzey yöneticiliklerde ve fazla başarılı oldukları nadir görülen bir durumdur. Ancak iş hayatlarında başarmak istedikleri şeyi büyük olasılıkla başardıkları da, bilinen bir gerçektir.

Hemen şunu da belirtelim ki boğa kadınları iş hayatlarında, gerçekçi bir kişiliğe sahiptirler. Yani sadece yapabilecekleri şeylerin ardında durup, emin oldukları işler üzerinde yoğunlaşmayı severler.

Boğa burcu kadını nelerden hoşlanır?

Hediye konusunda boğa burcu kadınlarının gerçek anlamda mutlu etmek, oldukça zordur. Çünkü ziynet ve altın gibi değerli hediyeler, neredeyse onları mutlu edebilecek tek hediyedir. Böyle bir durumda bunu herkesin yapması zor olduğu için, onları alınabilecek diğer hediyeler beklentilerinin altında kalabilmektedir. Ziynet eşyalarının yanı sıra pahalı çanta, teknolojik ürünler ya da yine belirli bir değere sahip güneş gözlükleri ve kozmetik ürünler ile onların ilgisini çekebilirsiniz. Gezmek ve eğlenmek, yine boğa burcu kadınının sevdikleri şeyler arasındadır.