Kulvar Haber

Çocuk istismarı ile ilgili skandal sözler paylaşan kadın serbest bırakıldı

Çocuk istismarı ile ilgili skandal sözler paylaşan kadın serbest bırakıldı
68 views
02 Mayıs 2019 - 22:35

Geçtiğimiz günlerde İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde 5 yaşındaki bir kız çocuğuna cinsel istismarda bulunulmuştu. Vatandaşlar Olayla ilgili sosyal medyada tepkilerini ortaya koyarken M.I.T çocuk istismarı ile ilgili skandal sözler paylaştı. Skandal sözler yazan M.I.T gözaltına alınmasından sonra savcılık sorgusu tamamlanarak serbest bırakıldı.

Çocuk istismarı ilgili skandal sözler

M.I.T, 5 yaşındaki çocuğun istismarı ile ilgili sosyal medyasında şu ifadelere yer verdi.

“Her şeyden önce anne baba neyle meşgul dü. 4 yaşındaki çocuğun yeri annesinin yanıdır. Annesinin gözünün önünden bir saniye dahi ayrılmaması gerekir.Bakamıyorsan doğurmayacaksın.Ayrıca bize kötü gibi görünen durumlar, belkide bizi daha kötüsünden korumak için öyledir. Yani ilahi adalet.”

Çocuk istismarını meşrulaştırmaya çalıştı

“Yılanın başı küçükken ezilmelidir. O çocuğun ailesi AK Parti’nin yemlediklerinden ise ve bir gün ortalıkta gezinip bilinçsizce AK Parti’yi destekleyenlerden biri olacaksa bugün bunu yaşamış olması daha iyidir.” dedi.

Sosyal medyadaki Çolpan Işın Taner isimli hesabından skandal sözler yazan kadın son olarak ‘Değmez bu insanların çocukları için bile olsa’ diye yazdı.

Paylaşımı büyük tepki çeken M.I.T İzmir Emniyet Müdürlüğüne bağlı Güvenlik Şube Müdürlüğü tarafından gözaltına alınsa da sevk edildiği mahkemece serbest bırakıldı.

Çocuk istismarı ile ilgili skandal sözler paylaşan kadının sosyal medya hesabında yaşam koçluğu yaptığı yer alsa da bu bilginin doğru olmadığı ortaya çıktı. M.I.T ‘nin emekli olduğu ve yaptığı paylaşımdan pişman olduğu söylendi. M.I.T’nin ifadesinde pişmanlığını dile getirdiğini ‘Sosyal medya hesabından yorum olarak paylaşmıştım. Çok pişmanım. Silmeye çalıştım ama silene kadar hemen dağıldı’ dediği öğrenildi.

Çocuk istismarını meşrulaştırmaya çalıştı
Çocuk istismarını meşrulaştırmaya çalıştı

5 yaşındaki kız cinsel istismara uğramıştı

İstanbul’un Küçükçekmece ilçesi, Kanarya Mahallesi’nde 22 Nisan günü 5 yaşındaki kız çocuğu cinsel istismara uğramıştı. İstismara uğrayan 5 yaşındaki kız çocuğu evinin önünde baygın halde bulunarak hastanede tedavi altına alınmıştı. Soruşturma kapsamında olayın faili Pakistan uyruklu M.V tutuklanmıştı. M.V’nin bir buçuk yıl önce Türkiye’ye kaçak yollarla girdiği ve geçimini çanta satarak sağladığı ortaya çıkmıştı. M.V ile birlikte 6 yabancı uyruklu şüpheli gözaltına alınmıştı. 6 yabancı uyruklu şüpheli sınır dışı edilmek üzere yetkililere teslim edildi.