Kulvar Haber

Çukur Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Yeni Bölümde Neler Var?

Çukur Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Yeni Bölümde Neler Var?
24 views
16 Nisan 2019 - 13:19

Çukur Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Yeni Bölümde Neler Var? Show TV’nin fenomen dizilerinden biri olan Çukur, geniş izleyici kitlesi ile izlenme rekoru kırmaya devam ediyor.

Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi olan dizi nedeniyle izleyicileri ekrana adeta kitleniyor. Yayınlamayan başladığı iki yıldan bu yana 61 bölüm çekilen dizinin, son bölümü geçtiğimiz pazartesi ekrana geldi.

Çukur Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Yeni Bölümde Neler Var?
Çukur Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Yeni Bölümde Neler Var?

15 Nisan pazartesi akşamı izleyici ile buluşan Çukur son bölümünde ise yine heyecan dolu anlar yaşandı. Sena’nın ölmesi Yamaç üzerinde adeta çöküntü meydana getiriyor ve hayata bağlanmasının tek nedeni de Sena’nın katillerini bulabilmek.

Katilleri araştırmaya devam eden Yamaç beklenmedik bir anda Yüzüklü ile karşı karşıya geliyor. Yüzüklü ile karşılaşmalarında ise, Sena’nın ölümüne dair önemli ipuçları alan Yamaç, soluğu Meliha’nın karşısında alıyor.

Çukur da İzleyiciyi Neler Bekliyor?

Yayınladığı haftadan bu yana, efsane diziler arasında giren Çukur da, başrolün etkili ismi Yamaç zorlu günler geçiriyor.

Sema’nı katilini bulabilecek mi? Bulduğu taktirde katile ne yapacak ve nasıl bir hesaplaşma bizleri bekliyor olacak gibi sorular izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Dizinin senarist ve yapımcıları ile oyuncuları da adeta sır vermiyor.

Sedat’ın da ölmesi sonrası Çukur da adeta cepheler genişlerken yeni düşmanlar meydana geliyor. Yamaç acısını hissettiği günlerde, Timsah da, Sedat’ın intikamı için adeta fırsat kolluyor ve Yamaç’ ı amansız bir şekilde kıstırmak istiyor.

Çukur gelecek bölümlerinde, intikamın ve karşılıklı sinir savaşlarının yaşandığı adeta bir kovalamaca şeklinde seyirci ile buluşacak.  

Vartolu Salih ise değerli taşların peşine düşüyor. Yamaç beklemediği bir anda Baykal’dan telefon alıyor. Bu karışıklık içinde, Timsah da Koçovalılardan biri ile karşı karşıya gelecek. Koçava denince de akla ilk gelen Yamaç olduğu için yeni bölüm merakla bekleniyor.

Çukur 62. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Çukur’ un 62’inci bölümüne ait yeni fragman yayınlandı.

Çukur Oyuncu Kadrosu

Çukur dizisinde, sevilen ve büyük oyuncu kadrosu bulunuyor. Yamaç karakterine dizide, Aras Bulut İynemli hayat verirken, Yamaç’ ın aşkı Sena karakterini ise Dilan Çiçek Deniz canlandırıyor.

Usta oyuncu Ercan Kesal ise dizinin baba karakterini oynayan İdris Koçovalı rolü ile çıkıyor karşımıza.