Kulvar Haber

Demet Akalın’dan takipçisine şaşırtan cevap

Demet Akalın’dan takipçisine şaşırtan cevap
10 views
06 Nisan 2019 - 21:39

Şarkıcı Demet Akalın‘dan takipçisine herkesi şaşırtan cevap magazin gündemine bomba gibi düştü. Takipçisine verdiği cevapla herkesi şaşırtan Demet Akalın bakın bu sefer ne yaptı.

Sosyal medyayı aktif kullanan Demet Akalın, yeni albümünden fotoğraflarını ınstagram’dan paylaştı. Paylaşım sonrası Akalın’ın takipçisinden “Abla o kadar photoshop yapmışsın ki bilmesek Azra Akın diyeceğiz” yorumu geldi. Takipçisinden gelen yoruma Akalın bakın ne cevap verdi. Demet Akalın’dan takipçisine herkesi şaşırtan cevap…

İşte Demet Akalın'dan Takipçisine Şaşırtan O Cevap...

İşte Demet Akalın’dan Takipçisine Şaşırtan O Cevap…

‘SHOP YAPSAM ÖNCE KOÇA K… KÜÇÜLTÜRDÜM’

Sanatçı Akalın, söz konusu mesaj üzerine “Ben de bir bakakaldım önce ama shop güzeli değil, makyaj güzeliyim. Shop yapsam önce koca k… küçültürdüm” yazdı.

Demet Akalın’ın albümü ne zaman çıkacak?

Her albümüyle dinlenme ve satış rekorları kıran Pop Müziğin kraliçesi Demet Akalın’ın albümü ne zaman çıkacak?

Akalın, kariyerinin 11’nci albümünü doğum günü olan 23 Nisan’da çıkaracak.

Şimdiye kadar yaptığı 10 albüm, 3 single, 2 maxi single ile her defasında dinlenme ve satış rekorları kıran Akalın, yeni albümü için 15 yeni şarkı aldı. Yetenekli şarkıcı, yeni albümünde de kendisiyle özdeşleşen ‘giderli’ tarzını devam ettirirken repertuarına rap ve arabesk şarkılar ekleyip sevenlerini şaşırtacak.

Demet Akalın, 2019 yaz sezonunda şimdiden Bodrum, Çeşme, Kuşadası, Antalya, Ayvalık, Yalova başta olmak üzere 85 konser anlaşması yaptı. Müzik dünyasının en çalışkan isimlerinden biri olan ünlü şarkıcı, bu yoğun tempoya doğru beslenerek ve planlı yaşayarak ayak uydurduğunu söylüyor.

Ünlü sanatçı yeni çalışmasında yine birbirinden ünlü isimlerle çalıştı. Sezen Aksu, Aslızen, Sinan Akçıl ve Fettah Can gibi isimlerin imzasını taşıyan albümü için Demet Akalın, stüdyoya girdi ve birbirinden renkli pozlar verdi.