Kulvar Haber

Doktor Cenap Çevli hayatını kaybetti

Doktor Cenap Çevli hayatını kaybetti
10 views
26 Mayıs 2020 - 19:46

Bir süredir korona virüs tedavisi gören Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Salih Cenap Çevli, yaşam savaşını kaybetti. Çevli için kök hücre tedavisine başlatılmıştı.

SON NEFESİNE KADAR HASTALIK İÇİN BİLGİLER VERMİŞTİ!

Çevresinde çok sevilen, hastalanmadan önce kurulan sanal hastane ile hastalara yardımcı olan, hatta yattığı hastanede yoğun bakınmda iken Twitter hesabından hastalık ile ilgili bilgiler veren doktor  Cenap Çevli’nin ani ölümü, tıp dünyasında büyük üzüntü yarattı.

SON TESTİ POZİTİF ÇIKMIŞ VE KÖK HÜCRE TEDAVİSİNE BAŞLANMIŞTI!

SuperHaber’in elde ettiği bilgilerde, doktor Çevli’inin son testi negatif çıkmış ve kök hücre tedavisine başlanmıştıBahçelievler’de bulunan özel bir hastanede görev yapan Doktor Çevli’nin 3 çocuğu bulunuyordu.

TABİP ODASI’NDAN BAŞSAĞLIĞI

1987 yılı Gülhane Askeri Tıp Akademisi mezunlarından Çevli’nin ölümü sonrası İstanbul Tabip Odası başsağlığı mesajı yayımladı.

İstanbul Tabip Odası, başsağlığı mesajında, “1987 yılı Gülhane Askeri Tıp Akademisi mezunlarından, Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Salih Cenap Çevli’yi Covid-19 nedeniyle kaybetmenin büyük üzüntüsü içindeyiz.

Değerli meslektaşımızın ailesi başta olmak üzere yakınlarının derin acısını paylaşıyor, tüm hekim camiasına başsağlığı diliyoruz.” ifadelerini kullandı.