Kulvar Haber

Ercan Taner maçlar başlıyor diye istifa etti

Ercan Taner maçlar başlıyor diye istifa etti
4 views
10 Mayıs 2020 - 23:13

Corona virüsü nedeniyle Süper Lig’in 12 Haziran’da başlayacak olmasına gazetemizdeki köşesinde tepki gösteren Ercan Taner, artık beIN Sports’ta maç anlatmayacağını ve şirketle karşılıklı olarak anlaşıp yolların ayrıldığını açıkladı.

Yayıncı kuruluşta Süper Lig maçlarını anlatan Ercan Taner, görevinden istifa ettiğini açıkladı. Liglerin yeniden başlama kararının büyük bir risk içerdiğini dile getiren deneyimli spiker, ailesinden 2 kişinin corona virüsü tedavisi gördüğünü aktardı.

Ercan Taner, “Şahsen ben 38 yıldır maç anlatıyorum, program sunuyorum, ama bu işte yokum. Ailemden 2 kişi corona tedavisi gördü. Biri yoğun bakımda tedavi gördü. Ne çektiklerini biliyorum. Eşimin kronik rahatsızlığı var. Ne yapacağım yani; stattan stata koşup her riske girip maç mı anlatacağım? Tabii ki hayır” şeklinde konuşmuştu.

Ajansspor YouTube kanalında açıklamalarda bulunan Taner, “Yayıncı kuruluşta bu konularla ilgili sorumlu arkadaşımızla konuştum. Onlara da artık olmayacağımı söyledim. Hukukta biz buna mücbir sebep diyoruz” ifadelerini kullandı..