Kulvar Haber

Esenler Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma

Esenler Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma
600 views
27 Eylül 2019 - 1:21

Esenler Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi randevu alma işlemlerinizi, yazımızın devamında vereceğimiz bilgilerle göre kısa sürede yapabilirsiniz.

Esenler Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma

Telefonla Hastaneden Randevu Alma

Esenler Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi randevu alma işlemlerinizi, Alo 182 randevu hattını arayarak telefonla kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Hastanın bilgilerini vererek, hastanenin ilgili bölümünden uygun gün ve saatte randevu alınması mümkündür.

İnternetten Randevu Alma (Online)

İnternet üzerinden Esenler Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinden randevu almak için ise, aşağıdaki vereceğimiz MHRS internet adresi üzerinden sisteme hasta bilgileriyle giriş yapabilirsiniz. Üyeliği bulunmayanlar yine aynı adresten üye olabilir ya da e-devlet portalı üzerinden MHRS sistemine erişim sağlayabilirler.

MHRS İnternetten randevu alma adresi: https://www.hastanerandevu.gov.tr/Randevu/login.xhtml

İstanbul Esenler Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Telefonu ve Adresi

Adres: Taşocağı Caddesi, Havaalanı Mahallesi, numara 19 Esenler / İstanbul

Telefon: 0 212 440 39 00

Belgegeçer numarası: 0 212 629 13 03

Esenler Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesine Nasıl Gidilir?

Hastaneye Eminönü’nden nasıl gidilir?

Hastaneye Eminönü’nden gitmek için 33 Eminönü – Giyimkent – Turgutreis hattından, Eminönü, Yusufpaşa, Çapa ve Millet Caddesi üzerinden Topkapı Metrobüs, Esenler Metro ve Atışalanı Caddesi güzergahından ilerleyerek, hastanenin bulunduğu Taşocağı Caddesi’nde bulunan durakta indikten sonra, 50 metre kadar yürüyüp hastaneye ulaşım Sağlayabilirsiniz.

Bakırköy’den nasıl gidilir?

Bakırköy’den hastaneye ulaşmak için ise, 98G otobüslerine binilmesi gerekir. Buradan Giyimkent, Turgutreis – Bakırköy hatlarından, Bakırköy meydan, Dikilitaş ve Haznedar istikametinden sonra, Güngören, Güneştepe ve Esenler güzergahından 98G otobüslerine binerek, Taşocağı Caddesine ulaşım sağlayabilirsiniz. Caddede ki durakta indikten sonra, hastaneye ulaşmak için 50 metre yürümeniz gerekir.

Mecidiyeköy’den nasıl gidilir?

Mecidiyeköy’den hastaneye gitmek için, 33M numaralı araçlara binilmesi gerekmektedir. Giyimkent, Turgutreis, Mecidiyeköy hattından, Şişli, Eyüp, Bayrampara Esenler duraklarından 33M otobüsüne binebilirsiniz. Yine Atışalanı güzergahında da aynı otobüsleri kullanabilir ya da aynı istikamette özel aracınızla hastaneye ulaşım sağlayabilirsiniz.

Başakşehir’den nasıl gidilir?

Başakşehir’den 78 numaralı belediye araçlarını kullanarak, 4. Etap – Eminönü hattından, Başakşehir 4. Etap, Güngören Sanayi, Dolapdere Sanayi, İstoç yolu üzeri ve sonrasında Fatih Mahallesi Yanyolu takip edilerek, ileri de Yüzyıl Köprüsünün ardından Mehmet Akif Ersoy Caddesi üzerindeki durakta inerek, 250 metre kadar yürüyüp hastaneye ulaşabilirsiniz.

Küçükçekmece’den nasıl gidilir?

Küçükçekmece’den hastaneye gitmek için, 141 M araçlarına binilmesi gerekir. KSS Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Mecidiyeköy hattı araçlarıyla, Küçükçekmece, TEM çıkışı, Bağcılar ve sonrasında Fatih Mahallesi Yanyolu üzerinden yine Mehmet Akif Ersoy Caddesi üzerinde bulunan durakta inilmeli ve 250 metre yürünmelidir.

Taksim’den Hastaneye Nasıl Gidilir?

Taksim’den ulaşım sağlamak için, 89 T Atakent Mahallesi Taksim ya da 89 C Başakşehir 4-1. Etaplar-Taksim hattı kullanılır. Taksim’den gidecek olanların Uludağ Caddesi üzerindeki durakta indikten sonra, 200 metre yürümeleri gerekir.

Minibüsle Hastaneye Nasıl Gidilir?

Hastaneye Bayrampaşa, Esenler ve Topkapı’dan minibüsle gidecek olanlar, Dere-Yüzyıl ve Dere-Tepe hattındaki minibüslere binebilirler.

Üçyüzlü, Güngören ve Merter’den ise, Tekstilkent-Metrobüs minibüsleri kullanılmaktadır.

Bakırköy’den hastaneye minibüsle gitmek için ise, Bakırköy-Aygaz minibüslerine binilmesi gerekir.

Hastane Hakkında Genel Bilgiler

25 Ocak 2011 tarihinde temeli atılmış olan hastanenin açılış tarihi ise, 07 Mart 2014’dür. Toplamda 3 blok ve 6 katlı olarak inşa edilen hastane, 18 mt2 kapalı alana sahiptir. İlk açıldığında poliklinik olarak hizmet veren bir sağlık kuruluşu olan hastane, 2015 yılına kadar hızlı bir yapılanmaya gitmiş ve 103 yataklı bir hastane olarak hizmet vermeye başlamıştır.