Kulvar

Fahriye Evcen Doğum Kilolarından Kurtuldu.. İşte Yeni Hali

Fahriye Evcen Doğum Kilolarından Kurtuldu.. İşte Yeni Hali
176 views
30 Eylül 2019 - 15:16

Yakın zaman önce kilo alan ve kilolu hali nedeniyle sosyal medyada eleştirilen Fahriye Evcen, doğum kilolarından kurtuldu. Yaptığı doğum sonrası kilo alan ve sosyal medya kullanıcılarının hedefinde olan Fahriye Evcen’in yeni hali, bu kez de sosyal medyada dolaşan magazin haberleri arasında, en fazla beğeni alan paylaşımlardan biri oldu.

Fahriye Evcen Doğum Kilolarından Kurtuldu

Bebeklerinin bakımı konusunda son derece hassas olan  Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti, Fahriye Evcen’in yeni haliyle muhteşem bir aşk pozu vererek sosyal medyada paylaştılar. Doğum kilolarından önemli ölçüde kurtulduğu görülen Evcen’in yeni hali, takipçilerinden büyük beğeni aldı.

Yeni ve makyajlı haliyle verdiği pozu Instagram hesabından paylaşan güzel oyuncu, doğum kilolarından kısa sürede kurtulmasıyla da yeniden sosyal medyanın gündemine oturdu.

Eşi Burak Özçivit Destek Çıkmıştı

Eşinin doğum kiloları nedeniyle eleştirilmesinin ardından yapılan eleştirileri çok acımasız bulduğunu ifade eden Burak Özçivit, yaptığı açıklamalar ve sosyal medya paylaşımlarıyla Fahriye Evcen’in her haliyle güzel olduğunu ifade etmişti.

Ayrıca doğum yapan, anne olan bir kadına sırf doğum nedeniyle aldığı kilolar için yapılan yorumların, acımasız ve insanlıkla bağdaşmayan yorumlar olduğunun altını çizen Burak Özçivit, bu süreçte her fırsatta eşine destek olmaktan geri kalmadı.

Eşi kendisini toparlayana kadar sürekli aşk dolu fotoğraflarını paylaşan Özçivit, eşine olan sevgisini her koşulda sürdüreceğini göstererek eleştirilere en güzel yanıtı vermiş oldu.

Ünlülerde Destek Olmuştu

Fahriye Evcen’in doğum kiloları nedeniyle eleştirilmesinin ardından, birçok ünlü de Evcen’e sosyal medya üzerinden paylaşım ve yorumlarıyla destek olmuş, oyuncunun her halinin başka güzel olduğuna dair açıklamalar yapılmıştı.

Burak Özçivit Fahriye Evcen’in Çocuklarının Adı Ne? Kaç Aylık Oldu?

Kilolarını yavaş yavaş toparlama ve eski güzelliğine kavuşmaya başlayan Evcen ve Burak Özçivit’in çocuklarının ismi ve kaç aylık olduğu da takipçileri tarafından merak edilen konulardan biri olmaya devam ediyor. Yakışıklı ve güzel oyuncular çocuklarına Karan ismini vermişti. Karan ise 2019 Ekim ayı itibariyle, 4. Ayını dolduruyor.

En güncel son dakika magazin haberleri, Kulvar Magazin’de!

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

BSthWS-Cq6kWmIwuu2T7QQsdrwIFHM_PrFaaNozzCzs