Kulvar Haber

Fighting with My Family konusu, oyuncu kadrosu ve fragmanı

Fighting with My Family konusu, oyuncu kadrosu ve fragmanı
45 views
10 Mayıs 2019 - 17:31

Fighting with My Family filminin dram, komedi ve biyografi türlerini içeren eşsiz bir harman olarak sunulacağını vurgulayalım. Özellikle The Rock ile oyunculuk açısından yine efsanevi bir işe dönüşeceğinden eminiz. Filmin vizyon tarihi 10 Mayıs 2019. Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık ortaklığıyla çekilen film, bir ailenin başarıya ulaşan hikâyesini konu olarak işliyor. Herkesin keyifle izleyebileceği
dram, komedi ve biyografi türündeki film sinemaseverlerin beğenisini toplayacak.

Fighting with My Family konusu

Fighting with My Family filminin başrol oyuncularının çok büyük bir çoğunluğu seyir zevkini yükselten isimler. Bu yüzden bu aile hikâyesiyle hem dram hem de komedi nüanslarını çok net alabileceğiz. Filmde uzun yıllar boyunca gangster olarak yaşamış ve çok temiz sayılmayacak bir geçmişe sahip olan baba ve ailesiyle karşılaşacağız. Babanın daha steril bir hayat yaşamak amacıyla bu olaylardan kendisini soyutlaması ise stabil işlerde çalışmasına sebep olmuş.

Eski bir güreşçi olmasından ötürü kendisine farklı iş kolları açıldığını da belirtmek gerek. Civar bölgelerde irili ufaklı pek çok salonun en çok beklenen gösterilerinden birisini yapmaktadır. Bu durum ve yaşam şekli ise çocuklarını gayet yakından etkilemektedir. Çocuklarının WWE seçmelerine katılmaları ise aile için oldukça büyük bir nimete dönüşür. Kötü bir yaşam şekli yerine profesyonel olarak yaşamak her zaman pozitif bir düşüncedir.

Tabi ki WWE yıldızı olmanın belirli bedelleri olduğu aşikâr. Fighting with My Family filminde de gerek baba gerekse çocuklar bunun gayet bilincinde bir hayat yaşamaya başlayacak. Zorlukların üzerinden gelmek için mücadele eden ailenin bazen güldüren hikâyesinin bazen ise hüzünlendireceği ise kesin.

Oyuncu kadrosu

Filmin yönetmen koltuğunda Stephen Merchant olarak görünüyor. Senaryoyu da kendisi kaleme alan Stephen için filmin her noktasında emeği olduğu bilgisini aktarabiliriz. Oyuncu kadrosunun yıldızlarla dolu olduğundan zaten söz etmiştik. Bunların başında Dwayne ‘The Rock’ Johnson, Nick Frost, Florence Pugh ve Lena Headey geliyor. Elbette ki Jack Lowden son derece önemli bir rolle performansın doruk noktalarına çıkacaktır.

Fighting with My Family fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=OebtCP68tB4