Kulvar Haber

Güçlü Kadrosuyla: Organize İşler 2 Sazan Sarmalı

Güçlü Kadrosuyla: Organize İşler 2 Sazan Sarmalı
42 views
22 Mart 2019 - 13:18

Organize İşler 2 Sazan Sarmalı gösterime girdiği günden bu yana izleyicilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Aksiyon ve komedinin iç içe işlendiği sinema filmi, güçlü oyuncu kadrosu ve kamera arkası ekibi ile dikkat çekiyor.

Organize İşler 2 Sazan Sarmalı
Organize İşler 2 Sazan Sarmalı

Organize İşler Sazan Sarmalı Konusu

Filmin konusu da en az kendisi kadar film severler de merak uyandırıyor. Organize İşler Sazan Sarmalı çete ve çete lideri Asım Noyan’ın hikayesi üzerine dönüyor.

Asım Noyan ve ekibi, İstanbul şehrinde yaptıkları organize suç ve dolandırıcılık işleri ile hayatlarına devam ederler. Son numaraları ise Sazan Sarmalı adını verdikleri kandırmaca olacaktır.

Ancak beklenmedik şekilde kurdukları oyunun kurbanı dolandırıcı kralının kızı olunca işler bu sefer ters gitmeye, yer yer dramatikleşmeye başlar. Nazlı babasını bu işlerden uzaklaştırmaya çalışsa da uzayan ve uzadıkça da büyüyen bir sazan sarmalının tam içinde kendilerini bulurlar.

Organize İşler 2 Sazan Sarmalı Oyuncu Kadrosu

Organize İşler Sazan Sarmalı, Organize İşler filminin devam filmi olarak seyirci ile buluşuyor. Filmin geniş ve sağlam kadrosu, izleyicilerde geniş ilgi ve merak uyandırıyor. Filme dair diğer detaylar;

  • Yönetmen koltuğunda ve filmin başrolünde olan Asım Noyan rolünde, usta sinema ve tiyatrocu Yılmaz Erdoğan oturuyor,
  • Kıvanç Tatlıtuğ Saruhan rolü ile Ezgi Mola ise Lerzan olarak filmde karşımıza çıkıyor,
  •  Bengü Soral ise Nazlı Noyan rolü ile izleyiciden tam not alıyor,
  • Yönetmen, senarist ve başrolde Yılmaz Erdoğan,
  • Yapımcı koltuğunda ise Necati Akpınar oturuyor.

Filmin Türkiye ve dünya dağıtım yetkisi ise Netflix’e satıldı. Sinema gösteriminin ardından, Netflix üyeleri filmi sinema tadında, Netflix platformunda izleyebilecektir. Filmin Türkiye sinemalarında gösterime giriş tarihi 1 Şubat 2019 tarihi olurken, gösterilen yoğun ilgi neticesinde halen gösterime devam ediyor.

Ailesi ve sevdikleri ile beraber güzel zaman geçirmek isteyen sinemaseverleri, komedi ve aksiyon doruklarda yaşanacak seviyede bekliyor. Gün boyunca en az 5 seans ayrılan film, gösterimden kalkmadan yetişmekte fayda var.