Kulvar Haber

Güldür Güldür oyuncuları kimdir?

Güldür Güldür oyuncuları kimdir?
246 views
08 Mayıs 2019 - 23:57

Eğlenerek izlediğimiz Güldür Güldür dizi oyuncuları kimdir? Güldür Güldür Show olarak yayınlanan ve anlık oyunlarla keyifli bir komedi örneğini bizlere sunan program halen daha sürüyor. 4 sezondur izleyiciyi ekran başına kilitleyen bir yapım olarak Murat Kepez senaristliğinde bizlere farklı hikâyeler sunuluyor. Ayrıca hikâyelerde oyuncuların büyük çoğunluğunun da payı olduğunu belirtmek gerekiyor.

Güldür Güldür sunucusu Ali Sunal

Yönetmenliği Meltem Bozoflu üstlenirken programın sunucusu ise Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal oluyor. Fox TV ekranlarında başlayan macerasına Show TV’de devam eden Güldür Güldür dizisi oyuncuları da zamanla revizyona uğruyor.

Her zaman yeni yüzleri ve genç yetenekleri bizlerle buluşturmakla kalmayıp tecrübeli isimleri de sahneye çıkarıyor. Oyuncu kadrosuna baktığımızda farklı hikâyeler için farklı rollere bürünseler dahi ana karakterler olarak şu şekilde sıralanabilir.

Güldür Güldür dizi oyuncuları

Güldür Güldür dizi oyuncuları kimdir? Güldür Güldür Show ekibinde Aziz Güngör Esen rolüyle Ali Sunal, Yeter rolüyle Doğa Rutkay, İsmail Canevimden rolüyle Alper Kul, Taylan rolüyle Hamza Yazıcı, Fikri Tarhanacı rolüyle Aziz Aslan, Aysel rolüyle Derya Karadaş, Bilal Koçyiğit rolüyle Onur Buldu, İbrahim Çekiç rolüyle Onut Atilla, Mehtap rolüyle Meltem Yılmazkaya’yı izliyoruz.

Yine Sinem karakterine İrem Sak, Burcu Yerler karakterine Aylin Kontente, Bahadır karakterine Burak Topaloğlu, Hamza karakterine Kıvanç Baran Arslan, Mesut karakterine Uğur Bilgin, Naime karakterine Ecem Erkek, Samet karakterine Korhan Erduran, Hayati karakterine Mahir İpek, Gülşen karakterine Aslı İnandık, Şükran karakterine de Tuğçe Karabayır can veriyor.

Ayrıca Güldür Güldür Show oyuncuları içerisinde müthiş bir ivme yakalayarak farklı projelerde karşımıza çıkan isimler var. Bunlar arasında Şevket Hoca karakteriyle akıllara kazınan Çağlar Çorumlu, Hüseyin karakteriyle Erdem Yener, Nezaket karakteriyle Özge Borak, Dilek karakteriyle Ayşegül Akdemir herkesin sevgilisi olmayı başardı.

Kemal Sunal’ın kızı Ezo Sunal

Kemal Sunal'ın kızı Ezo Sunal
Kemal Sunal’ın kızı Ezo Sunal

Standart bir konseptten ziyade farklı hikâyeleri farklı sahnelerde oynamayı başaran ekibin büyük bir uyum içerisinde olduğunu belirtme gereği duyuyoruz. İzlerken tamamı güldürü üzerine kurgulanmış olmasına rağmen farklı duyguları da hissetmemize yol açan bir diziye dönüşüyor. Bazen düşündüren bazen ise tamamıyla kara mizahın içerisine bizi çeken oyunlar izleyebiliyoruz.

Güldür Güldür Show haricinde çocuk oyuncuların oynadığı ve Kemal Sunal’ın kızı Ezo Sunal‘ın sunduğu Güldüy Güldüy Show‘un yayınlandığını da hatırlatmak isteriz.