Kulvar Haber

Hakkari’de 2 askerimiz şehit oldu

Hakkari’de 2 askerimiz şehit oldu
5 views
30 Mayıs 2020 - 21:31

Hakkari’den acı haber geldi. Çıkan çatışmada Uzman Çavuş Uğur Bora ve Piyade Er Mehmet Günay şehit düştü.

Hakkari’den acı haber geldi. Alınan bilgiye göre Tokatlı Uzman Çavuş Uğur Bora ve Hataylı Piyade Er Mehmet Günay şehit düştü. Acı haberler baba ocaklarına ulaşırken, Türkiye de şehitlerine ağladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan taziye mesajı yayımladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Diyarbakır şehit olan polis memuru Atakan Arslan ile Hakkâri’de çıkan çatışmada şehit olan Uzman Çavuş Uğur Bora ve Piyade Er Mehmet Günay için başsağlığı mesajı yayımladı.

Sağlık Bakanı Koca’da taziye mesajı yayımladı

Sosyal medya hesabından şehit askerlere Allah’tan rahmet dileyen Sağlık Bakanı Fahrettin Koca da, “İki acı haber de Hakkari’den geldi. Teröre karşı mücadelemizde Uzman Çavuş Uğur Bora ve Piyade Er Mehmet Günay şehit düştü. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine, kahraman arkadaşlarına, milletimize başsağlığı diliyorum. Cennet vatanın uğruna ölenlerin mekânı cennet olsun” ifadelerini kullandı. 

bakan-koca-016.jpg
kemal-aga.jpg

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’da sosyal medya hesabından Hakkari’de şehit düşen iki askerimiz için taziye mesajı yayımladı.

“Diyarbakır’da silahlı saldırı sonucu şehit olan polis memurumuz Atakan Arslan ile Hakkâri’de çıkan çatışmada şehit olan Uzman Çavuş Uğur Bora ve Piyade Er Mehmet Günay’a Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabır diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun!”