Kulvar Haber

Hastanenin içinde dalgıç polis kurtardı

Hastanenin içinde dalgıç polis kurtardı
9 views
19 Haziran 2020 - 19:04

Adana’da şiddetli yağış sonrası Çukurova’da bulunan bir özel hastanenin bodrumunu su bastı. Bodrum katta tedavi gördüğü için suyla dolan odada mahsur kalan engelli bir kadını dalgıç polis kurtardı.

lay, merkez Çukurova ilçesi Turgut Özal Bulvarı üzerinde meydana geldi. Kent merkezinde öğle saatlerinde etkisini gösteren sağanak nedeniyle cadde ve sokaklar su altında kaldı. Çok sayıda apartmanın bodrum katına su doldu.

Bir özel tıp merkezinin bodrum katında tedavi gören ismi öğrenilemeyen kadın, sel sularının dolduğu katta mahsur kaldı. Suların içerisindeki kadını, dalgıç polisler ile itfaiye ekipleri, yan taraftaki bir mağazanın duvarını kırıp, kurtardı. Tıp merkezinin bodrum katında su tahliye işlemleri ise devam etti.

Son dakika... Adanada şok görüntü Suda mahsur kalan kadını dalgıç polis kurtardı

KORKUTAN HORTUM

Adana kent merkezinde etkili olan sağanak yağışla birlikte denize kıyısı olan Yumurtalık ilçesinde hortum oluştu. Öğle saatlerinde deniz üzerinde görülen hortumun karaya ulaşmadan yaklaşık yarım saat sonra gözden kayboldu. Hortumu gören bazı vatandaşlar, paniğe kapılıp, sahilden uzaklaşt