Kulvar Haber

Hatipoğlu çiftini kötü yorumlar isyan ettirdi

Hatipoğlu çiftini kötü yorumlar isyan ettirdi
7 views
24 Nisan 2019 - 23:42

Sunucu Hakan Hatipoğlu, sosyal medya hesabından 6 aylık kızı Lila için yapılan yorumlara isyan etti. Hatipoğlu, “Onları Allah’a havale ediyorum. Ayıptır, günahtır” dedi.

Survivor programıyla ünlenen sunucu Hakan Hatipoğlu ile eşi Gizem Hatipoğlu’nu 6 aylık bebekleri Lila’yla ilgili yorumlar üzdü. Geçtiğimiz günlerde 6 aylık olan kızları Lila’nın fotoğrafını ilk kez sosyal medya hesaplarından paylaşan çift, kızları için yapılan yorumlar karşısında neye uğradığını şaşırdı.

ÇOK ÜZÜLDÜKLERİNİ SÖYLEDİ

Özel bir TV kanalına telefonla bağlanan Hatipoğlu, “Bir kere bu tür yorumlara çok üzülüyoruz. Biz kızımıza her anne-baba gibi gözümüz gibi bakıyoruz. İlk 6 ay boyunca fotoğrafını paylaşmaya kıyamadık. 6 ay geçti, ‘Artık yavaş yavaş paylaşalım’ dedik. Sonuçta kızımız bizim en büyük güzelliğimiz bunu insanlar da görsün belki güzel taraflarını örnek alırlar, güzel şeyler düşünürler. Biz çocuğa kendimiz bakıyoruz. Herhangi bir dadı yardımı falan almıyoruz. Annelerimiz yanımızda oluyor” dedi.

ELEŞTİRİLERE İSYAN ETTİ

Bugüne dek ne yapsalar eleştirildiklerini belirten Hatipoğlu, “Yarışmada tanıştık, ‘Evleneceğiz’ dedik. ‘Evlenemezler’ dediler… Evlendik, ‘Ne zaman ayrılacaklar’ dediler… Yıllar geçti, ‘Çocukları olmuyor’ dediler. Dediler de, dediler… Şimdi çocuğumuz oldu, buna bile laf edenler oluyor. Ayıptır, günahtır… Biz çok üzülüyoruz. Toplum olarak ne ara bu kadar arsız, hadsiz, kötü niyetli olduk merak ediyorum. Onları Allah’a havale ediyorum” diyerek tepki gösterdi.