Kulvar Haber

Hemen Onaylı Kredi Veren Bankalar

Hemen Onaylı Kredi Veren Bankalar
24 views
09 Ağustos 2019 - 15:24

Anında onaylı kredi hizmetleri, bankaların kampanyalar dâhilinde müşterilere sunmakta olduğu hizmetlerden biridir. Bankalar, birbirleri ile yarış halindedir ve bu rekabet ortamında bankalar, bir adım öne çıkabilmek ve müşteriler tarafından daha çok tercih edilmek için cezbedici kampanyalar düzenlerler. Anında onaylı kredi de bu kampanyalardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Anında onaylı kredi, bankaların müşterilerinden herhengi bir belge istemeden kredi başvurusu aldığı bir sistem üzerine kuruludur. Anında kredi çekmek isteyen kişiler, bankaların internet bankacılığı ya da telefon bankacılığı aracılığı ile kolayca başvuru yapabilmektedir. Böylelikle, kredi başvurusunda bulunan kişiler, kredi başvurusunda bankanın talep ettiği; gelir belgesi, nüfus cüzdanı, ikametgah belgesi, fatura gibi belgeler ile kefil belirtmek zorunda kalmamaktadır.

Yapı Kredi Anında Onaylı Kredi Hizmeti

Yapı Kredi, anında onaylı kredi hizmeti veren bankalar arasında yerini almaktadır. Akbank, kendi müşterisi olan ya da olmayan herkesin anında onaylı kredi başvurusunu almaktadır. Üstelik bu başvuru, kişierin bankanın herhangi bir şubesine gitmeyi zorunlu kılmamaktadır. Eğer başvuru yapacak olan kişiler, banka müşterisi ise bankanın web sitesi üzerinden, TC kimlik numarası, doğum tarihi ve vep telefonu numarası bilgileri ile başvuruda bulunabilmektedirler. Kredi başvurusunun onaylanması ile banka yetkilisi olan müşteri hizmetleri, başvuruda bulunan kişiyi arar ve söz konusu kredi, müşterinin hesabına aktarılır.

Yapı Kredi’de anında onaylı kredi üst limiti 25.000 TL olarak belirlenmiştir. Bu Kredi 36 ay vade bölünebilmektedir ve uygulanan faiz oranı %2.50’dir.

Akbank Anında Onaylı Kredi Hizmeti

Akbank, anında onaylı kredi hizmeti veren bankalar arasında yerini almaktadır. Akbank, bu hizmette kredi üst limitini 50.000 TL olarak belirlenmiştir. Anında onaylı kredi, hayat sigortalı ve hayat sigortasız seçenekleri ile müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Bu kredi 36 ay vadelendirilebilmektedir.

Akbank anında onaylı kredi hizmetinde müşterilere iki farklı faiz oranı uygulanmaktadır, bunlar hayat sigortalı ya da hayat sigortasız olması durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Hayat sigortalı anında onaylı kredide faiz oranı yüzde 2.65, hayat sigortasız anında onaylı kredide faiz oranı yüzde 2.65’tir. Banka, bu kampanyası ile farklı ürün ve hizmetlerini müşterilere satarak artı bir kazanç sağlamayı hedeflemektedir.

Akbank’ın anında onaylı kredi hizmetine başvuruda bulunmak için bankanın internet bankacılığı, telefon bankacılığı ve mobil uygulaması kullanılabilmektedir. 50.000 TL üstü kredi başvurusu için kişilerin, bankanın herhangi bir şubesine giderek başvuru yapması gerekmektedir.

TEB Anında Onaylı Kredi Hizmeti

TEB, anında onaylı kredi hizmeti veren bankalar arasında yerini almaktadır. Banka, kendi müşterisi olan ya da olmayan herkese başvuru durumunda 12.500 TL’ye kadar kredi verebilmektedir.

Bankanın anında onaylı kredi hizmetinden yararlanmak isteyen kişiler, TC kimlik numaralarını 4466 ya yollayabilirler. Banka, başvuru yapan müşterilerşne kısa mesaj attığı telefon numarası üzerinden geri dönüş sağlayacaktır. Fakat bu kredi türünde ek bir masraf bulunmaktadır. Bu masraf kredi ile birlikte alınması gereken hayat sigortasından dolayı kaynaklanmaktadır.

TEB, anında onaylı hizmeti ile verdiği krediler için 36 ay vade imkânını sunmaktadır.

TEB anında onaylı kredi hizmetinden yararlanmak isteyen kişiler, bankanın mobil uygulaması, resmi web sitesi ya da telefon bankacılığından başvurularını yapabilirler.

Anında Onaylı Kredinin Avantajları

Anında onaylı kredi, kredi başvurusunda bulunacak kişilerin bankaya çeşitli belgelerin götürmesi zorunluluğunu ortadan kaldırmıştır. Bu hizmet sayesinde kişiler, belge toplamadan, hiç vakit kaybetmeden başvuru yapabilmektedirler. Üstelik alınan bu krediler, uygun faiz oranı yansıtılarak geri ödenmektedir ve vade seçenekleri de oldukça geniştir.