Kulvar Haber

Hülya Avşar yıllar sonra itiraf etti

Hülya Avşar yıllar sonra itiraf etti
36 views
10 Mayıs 2020 - 15:19

Türk sinemasının önemli isimlerinden biri olan Hülya Avşar, İstanbul Film Akademisi’nin internet üzerinden yapılan canlı söyleşisine katıldı. Ünlü sanatçı Hülya Avşar , ‘Gönül Yarası’ filminin ilk önce kendisine teklif edildiğini söyledi: “Yavuz Turgul, ‘Gönül Yarası’ için aradı ama yaz tatiline denk gelmişti. Meltem Cumbul, oynamıştı. Çok kıskanmıştım.” “Tarkan’ın poposunu da yoklayabilirim” Hülya Avşar’ın sözleri magazin gündemine bomba gibi düştü. İşe Hülya Avşar’ın yıllar sonra gelen itirafları…

Hülya Avşar, İstanbul Film Akademisi’nin internet üzerinden yapılan canlı söyleşisinde samimi itiraflarda bulundu. Mahsun Kırmızıgül için, “Şaşkınım onun bu başarısına” diyen Hülya Avşar, Gönül Yarası filmi nedeniyle de Meltem Cumbul’u çok kıskandığını söyledi. Avşar kızının, “Ricky Martin mi Tarkan mı?” sorusuna verdiği cevap ise tam bomba…Avşar, “Çağan Irmak’ın anlatım dilini çok beğeniyorum. Fatih Akın’ın da anlatım şeklini beğeniyorum. Onlarla çalışma fırsatı bulmadım. Yeni yönetmenlerle ilgili bir şey söyleyemeyeceğim. Televizyon dizilerinden baktığımda da her zaman başka bir yönetmen ismiyle karşılaşıyorum.” dedi. 

‘Mahsun’un başarısına şaşırdım’

Avşar, sunucunun “Sizi Mahsun Kırmızıgül’le bir projede görmek isteriz” demesi üzerine “Mahsun da çok başarılı. Şaşkınım onun bu başarısına” diye karşılık verdi.

Meltem’i çok kıskanmıştım

Ünlü oyuncu programda bir de itirafta bulundu. Meltem Cumbul’un “Gönül Yarası”ndaki performansını çok kıskandığını belirten Avşar, şöyle konuştu:”Yavuz Turgul’u yıllar önce aramıştım. Sonra beni ‘Gönül Yarası’ için aradı ama o da yaz tatiline denk gelmişti. Hem kendim arıyorum, hem bana böyle bir hikaye geliyor, ben oynamıyorum. Kendimden, herkesten özür diliyorum ama Meltem Cumbul oynamıştı. Çok kıskanmıştım Meltem’i…”

Tarkan’ıda yoklayabilirim

Hülya Avşar, “Ricky Martin mi Tarkan mı?” sorusuna “Valla Ricky Martin’i yokladım, Tarkan’ı da yoklayabilirim” şeklinde yanıt vererek güldürdü. Hülya Avşar, dünyaca ünlü pop star Ricky Martin’i programına konuk etmiş ve poposunu yoklayarak tüm dünyanın gündemi olmuştu.