Kulvar Haber

İbrahim Tatlıses oğlundan şikayetçi oldu

İbrahim Tatlıses oğlundan şikayetçi oldu
37 views
20 Haziran 2020 - 16:57

İbrahim Tatlıses, bodrumda bulunan 20 dairenin satışı ile ilgili oğlunun kendisini tehdit ettiğini söyleyerek, Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne giderek oğlundan şikayetçi oldu.

Tatlıses ifadesinde şunları söyledi:

İbrahim Tatlıses, polis merkezindeki ifadesinde şunları söyledi, ”Benim Bitez’de Tatlıses Konakları’nda 21 adet dairem var. Bunlardan 20 tanesini bulduğum bir müşteriye satacaktım. Ancak öz oğlum Ahmet Salim Tatlıses daireleri kendisinin satacağını ve bu işe beni karıştırmayacağını söylüyormuş.”

Oğlum beni tehdit etmektedir

‘Benim Tatlıses Konakları’na gelmeme de engel olarak 18 Haziran’da ‘O buraya bir gelsin hele görüşürüz, ben burada onu bekliyorum’ şeklinde tehditvari konuşmuş. Bu konuşmaları Şule ismindeki genel müdürüm bana aktardı. Ahmet Salim Tatlıses şu anda benim dairelerimin olduğu bu konutlarda yaşamaktadır. Burada önceden sattığı bir dairede geçici olarak bulunmaktadır. Özetle, beni mülkiyetimdeki daireleri benim satmamam ve kendisinin satması konusunda beni tehdit etmektedir.” dedi.

Ahmet Salim Tatlıses’ten şikayetçiyim

”Hatta benim bulduğum müşterileri kendisinin bulduğu müşterilere telefonla aratmış, ‘Siz buraya boşuna heveslenmeyin, burayı biz satın alacağız, geri adım da atmıyoruz’ şeklinde konuşmalar olmuş. Mülklerimle ilgili kararlarıma engel olmaya çalışan ve beni gıyabımda tehdit ederek bulduğum müşterilerimi de tehdit eden Ahmet Salim Tatlıses’ten şikayetçiyim. Ateşli silahı olup olmadığını görmedim, ancak olabilir diye düşünüyorum.”

Ahmet Tatlıses: “Olur böyle şeyler tatildeyiz”

İbrahim Tatlıses’in ardından karakolda ifade veren Ahmet Tatlıses ise, “Emniyette neden ifade verdiniz?” sorusu üzerine Ahmet Tatlıses , “Olur böyle şeyler. Bodrum’da tatildeyiz” dedi. Tatlıses, arsa anlaşmazlığı sorusuna ise, “Vardı öyle bir şeyler. Ama sulh oluyor.” dedi.