Kulvar

İstanbul Hava Durumu Son Dakika Uyarı Geldi!

İstanbul Hava Durumu Son Dakika Uyarı Geldi!
6.587 views
16 Ağustos 2019 - 13:46

16 Ağustos 2019 Cuma günü hafif yağmurlu, sıcaklık 25, 17 Ağustos 2019 Cumartesi günü az bulutlu, sıcaklık 27, 18 Ağustos 2019 Pazar günü az bulutlu, sıcaklık 26, 19 Ağustos 2019 Pazartesi günü az bulutlu, sıcaklık 27, 20 Ağustos 2019 Salı günü az bulutlu, sıcaklık 27.

Bir süredir devam eden sıcak hava konumunu yağışa bırakarak İstanbul‘u serinletecek. Bugünden itibaren yağışlı düzenin etkisine giren İstanbul ve etrafında yarın ve cumartesi günü sıcaklıklar 2 ila 4 derece azalarak mevsim normallerine inecek
Meteoroloji Genel Müdürlüğü Birinci Bölge Müdürlüğü’nden alınan bilgiye göre, Türkiye bugünden itibaren yağışlı düzenin etkisine girdi.

Yarın, Marmara Bölgesi, Karadeniz, iç Ege, İç Anadolu’nun doğusu, batı Akdeniz’in iç kesimleri ile Hatay ve Adana çevrelerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak bekleniyor. Yurdun başka kesimlerinde ise hava parçalı az bulutlu olacak.

Kuzeydoğu kesimlerde mevsim normallerinin 4 ila 6 derece üstünde seyreden hava sıcaklıkları, yağışlı havanın etkisiyle yarından itibaren kuzey ve iç kesimlerde azalmaya başlayacak.

Yağışın etkisiyle sıcaklıklar düşecek

Dün gece ve sabah birtakım bölgelerde yağış görülen İstanbul ve etrafında ise bulutlu hava etkisini sürdürecek. Yarın ve cumartesi günü, sağanak ve gök gürültülü sağanağın beklendiği kentte, hava sıcaklıkları ise 2 ila 4 derece düşerek mevsim normallerinde seyredecek.

Sıcaklıkların cuma ve cumartesi 28, piyasa günü de 29 derece seviyesinde seyretmesi beklenirken, yağışlı hava Karadeniz’e geçecek. İstanbul‘da piyasa günü parçalı bulutlu bir havanın hakim olacağı ön görü ediliyor.


Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

BSthWS-Cq6kWmIwuu2T7QQsdrwIFHM_PrFaaNozzCzs