Kulvar Haber

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV)- PARKTA CAZ KEYFİ BEYLİKDÜZÜ’NDE

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV)- PARKTA CAZ KEYFİ BEYLİKDÜZÜ’NDE
19 views
27 Haziran 2019 - 18:17

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen 26. İstanbul Caz Festivali’nin yeşille cazı bir araya getiren etkinliği Parklarda Caz, bu yıl da müzikseverleri Beylikdüzü Yaşam Vadisi’nde buluşturacak.

İKSV: PARKTA CAZ KEYFİ BEYLİKDÜZÜ’NDE

Beylikdüzü Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleşecek ücretsiz konser etkinliğinde Minus Two, Standart Mafyası ve Blue Monk adlı genç caz grupları ile Balkan Paradise Orchestra sahne alacak.

29 Haziran Cumartesi saat 18.00’da Yaşam Vadisi Sahnesi’nde başlayıp saat 23.00’a dek sürecek etkinlikte, müzikseverler parkta caz keyfini doyasıya yaşayacak. 

İstanbul Kültür Sanat Vakfı :Yıldızlar Altında, Çimlerin Üstünde Caz Keyfi

Parklara Caz etkinliği caz müziği melodilerini parklara taşımaya devam ediyor. 29 Haziran Cumartesi günü, Yaşam Vadisi’nde gerçekleşecek konser etkinliğinde; Beylikdüzündeki müzikseverler caz müziğinin kıpır kıpır melodileri ile keyifli bir yaz gecesi yaşayacak.

Program Akışı

Saat 18:00 Minus Two

Saat 19:00 Standard Mafyası

Saat 20:15 Blue Monk

Saat 21:30 Balkan Paradise- Balkan Paradise Orchestra enstrüman müziğine odaklanan ve hepsi Barsenolalı 11 kadından oluşan ünlü bir gruptur.

İKSV tarafından düzenlenen 26. Caz Festivali ‘nin programına https://caz.iksv.org/tr resmi Web sitesinden ulaşabilirsiniz.