Kulvar Haber

İstanbul Sultangazi’de Dehşet Veren Kaza

İstanbul Sultangazi’de Dehşet Veren Kaza
14 views
29 Haziran 2019 - 15:54

Bir kamyon şoförünün İstanbul Sultangazi’de aracını kontrol etmek amacıyla bacakları dışarıda kalacak şekilde kamyonun altına girdiğinde, yoldan geçen bir araç kamyon şoförünün bacaklarını ezerek geçti.

Yardıma Şoförün Bacaklarını Tekrar Ezerek Karşılık Verdi

Kamyon şoförünün bacağını ezdikten sonra yavaşlayan araç, bacağı ezilen kamyon şoförünün yardım istemesi üzerine tekrardan geri geri gelerek, kamyon şoförünün bacakları üzerinden ikinci kez geçti. Kamyon şoförü acılar içinde feryat ederken, otomobil sürücüsü hızlı bir şekilde olay yerinden kaçtı.

Servet Hamza isimli hafriyat kamyonu şoförü, İstanbul Sultangazi üzerinde bulunan bir caddede kamyonunu park ederek, kontrol etmek üzere kamyonun altına girdi. Bu esnada yaklaşık olarak belden aşağısı dışarıda kalan kamyon şoförünün bacakları üzerinden, tanımadığı bir araç geçerek bacaklarını ezdi. Onun bağırması ile birlikte yavaşlayan araç sürücüsünden kendisine yardım etmesini isteyen Servet Hamza, yardım isteği sonrasında ikinci bir şok yaşadı.

Araç sürücüsü aracını geri vitese takarak, kamyon şoförünün bacakları üzerinden 2. Defa geçti. Daha sonra hızlı bir şekilde olay yerinden uzaklaşan araç sürücüsünün, kamyon şoförünün bacağını ikinci kez bilerek mi ezdiği yoksa ikinci bir kazayla mı ezdiği bilinmiyor.

Korku Nedeniyle Kaçtığı Düşünülüyor

Kamyon şoförü bu kazada kasıt arasa da, kazanın meydana geliş şeklini inceleyen ekipler, otomobil şoförünün duyduğu ses nedeniyle olayın ne olduğunu anlamak için geri geri gelirken, yeni bir kaza ile kişinin bacaklarını ezdiğini ve bu nedenle panikleyerek kaçtığı şüphesi üzerinde duruyor. Kasıtlı bir durum olduğu üzerinde de değerlendirmeler yapan emniyet birimleri, henüz şahsa ulaşabilmiş değil.