Kulvar Haber

İstanbul’da sağanak yağış sonrası boğaza çamur aktı

İstanbul’da sağanak yağış sonrası boğaza çamur aktı
100 views
15 Haziran 2020 - 19:58

İstanbul’da bölgesel etkili olan sağanak yağış nedeniyle yollar göle döndü. Beykoz’da ise öğleden sonra etkili olan yağmurun etkisiyle İstanbul Boğazı’na çamurlu su aktı. Çamurlu su nedeniyle rengi değişen boğaz havadan da fotoğraflandı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün uyarılarının ardından İstanbul’da beklenen yağmur, öğleden sonra Beykoz’da etkili oldu.Şiddetli yağmur nedeniyle Dedeoğlu deresindeki çamurlu su boğaza aktı. İstanbul Boğazı’nın bir kısmının rengi değişti. Boğaza akan çamurlu su havadan da fotoğraflandı.

15 TEMMUZ DEMOKRASİ OTOGARI’NDA ÇARŞILARI SU BASTI

İstanbul’da etkili olan yağmur nedeniyle Bayrampaşa’da bulunan 15 Temmuz Demokrasi Otogarı’nın  alt katlarında bulunan dükkanları su bastı.Çok sayıda iş yerinin bulunduğu çarşıdaki esnaflar, kendi imkanlarıyla içeride biriken suyu tahliye etmeye çalıştı.

Arnavutköy’de saat 13.15 sıralarında başlayan şiddetli yağış nedeniyle caddeleri su bastı.Sağanak yağış Yıldırım Beyazıt Caddesi, Devlet Caddesi ve Necip Fazıl Caddesi başta olmak üzere birçok yolda sürücülere zor anlar yaşattı.