Kulvar Haber

John Wick 3: Parabellum vizyon tarihi ve türkçe dublaj fragman

John Wick 3: Parabellum vizyon tarihi ve türkçe dublaj fragman
49 views
14 Mayıs 2019 - 21:11

Sevilen serilerden olan John Wick 3 için yeni film duyurusu yapıldığından beri gözler vizyon tarihindeydi.

John Wick 3 Vizyon Tarihi

Türkiye’de de vizyona girecek olan John Wick filmi için açıklanan vizyon tarihi 17 Mayıs 2019 oldu. Filmin orijinal ismi John Wick Chapter : Parabellum olarak lanse ediliyor. Doğal olarak her zaman olduğu gibi yine efsanevi bir karakter performansı izleyeceğimizin sinyallerini alıyoruz. Aksiyon, suç ve gerilimin doruk noktasına ulaştığı film serilerinden olduğu için ilgi sinemalarda ilgi odağı olması bekleniyor.

John Wick 3: Parabellum konusu

John Wick için kapana sıkışmak deyimi pek kulağa tanıdık gelen bir söz değil. Ancak John Wick 3: Parabellum ile bunu net olarak göreceğimizden eminiz. Yüksek masa üyesi olan birinin John Wick’in kellesi için 14 milyon dolar ödül koymasıyla beraber işlerin sarpa saracağı anlaşılıyor. Asıl sorun ise John’un bu sözleşmeyi açığa çıkaran yüksek masa üyesini Continental Hotel’de öldürmesiyle başlıyor.

Bu aşamada hem 14 milyon dolar için herkesin açık hedefi haline geliyor hem de öldürdüğü yüksek masa üyesi sebebiyle aranan adama dönüşüyor. Normal şartlarda kıskıvrak yakalanabileceği Continental Hotel’in müdürü Winston ise ona bir şans vermekten geri kalmıyor. Yalnızca 60 dakika içerisinde John Wick’in bir yolunu bularak tüm engellemelere rağmen hotelden çıkması gerekecek. Onu engellemeye çalışanlar arasında hem yüksek masa üyesinin cinayetinin peşinde olanlar hem de 14 milyon dolara erişmek isteyenler var. Bu aksiyon dolu serüvenin filmin sonuna kadar süreceği kesin.

Film oyuncuları

Efsanevi bir karakter oyuncusu olarak nitelendirebileceğimiz Keanu Reeves ile John Wick karakterini tekrardan izlemek büyük bir keyif verecek. Aynı zamanda John Wick 3 filminin başrolleri arasında Jason Mantzoukas, Asia Kate Dillon, Halle Berry, Laurence Fishburne, Ian McShane, Anjelica Huston ve Lance Reddick yer alıyor. Filmin senaristine baktığımız zaman karşımıza çıkan isim Derek Kolstad oluyor.

John Wick serisinin yeni filmi için yönetmen koltuğu ise Chad Stahelski’ye verilmiş. John Wick Chapter : Parabellum filminin vizyon tarihine sayılı günler kala aksiyonu ve gerilimi hat safhada yaşayacağımızdan emin olduğumuz fragmanlar yayınlanmaya başlandı.

John Wick 3 türkçe dublaj fragman