Kulvar Haber

Kara Sevda Oyuncuları

Kara Sevda Oyuncuları
191 views
09 Mayıs 2019 - 20:18

Kara Sevda dizisi Star TV ekranlarında tam 74 bölüm yayınlandı. Dizi ortalamanın üzerinde bir izleyici kitlesi elde ederek 2 sezon boyunca devam etti. Dram ve aşk türlerini kapsayan senaryosunu Burcu Görgün ile Özlem Yılmaz kaleme aldı. Ay Yapım tarafından izleyiciye sunulan dizinin yönetmen koltuğunda ise Hilal Saral oturdu. Kara Sevda oyuncuları ise en az senaryo kadar dikkat çekmeyi başardı. 

Kara Sevda Oyuncuları

Dizinin ana karakterlerine baktığımız zaman Kemal rolüyle Burak Özçivit, Nihan rolüyle Neslihan Atagül, Emir rolüyle Kaan Urgancıoğlu isimleriyle karşılaşıyoruz. Kara Sevda için geniş ve başarılı bir oyuncu kadrosunun bir araya getirildiği söylenebilir.

Kaan Urgancıoğlu,Neslihan Atagül,Burak Özçivit
Kaan Urgancıoğlu,Neslihan Atagül,Burak Özçivit

Leyla rolüyle Zerrin Tekindor, Asu rolüyle Melisa Aslı Pamuk, Galip rolüyle Burak Sergen, Ayhan rolüyle Kerem Alışık, Vildan rolüyle Neşe Beykent, Fehime rolüyle Zeyno Eracar, Hüseyin rolüyle Orhan Güner, Zeynep rolüyle Hazal Filiz Köse, Ozan rolüyle ise Barış Alpaykut olarak listelenebilir.

Kara Sevda dizisinin oyuncuları içerisinde Tarık rolünü Rüzgar Aksoy, Zehir rolünü Uğur Aslan, Tufan rolünü Burak Ceylan, Mercan rolünü Gizem Karaca, Eda rolünü Ece Yaşar, Salih rolünü Gökay Müftüoğlu, Yasemin rolünü ise Nihan Aşıcı oynadı.

Kara Sevda konusu

Müthiş bir oyunculuk performansıyla ruhumuza dokunan Kara Sevda dizisinin konusuna da değinmeden geçmeyelim. Dizinin ilk bölümünün Zonguldak, sonraki tüm bölümlerinin ise İstanbul’da çekildiğini belirtelim. Bir maden kazasıyla başlayan dizinin ana karakterlerini Kemal, Nihan ve Emir oluşturuyor.

Kemal’in ailesi için çok çalışması ve kendisine yüklenen misyonu yerine getirmesi gerekmektedir. Yokluk içinde büyüyen mücadeleci bir karakter olarak Nihan’a aşık olur. Nihan ise zengin olmasına rağmen kendisinde eksik bir şeyler hissederek hayatını geçirmektedir. Eksiklerini tamamlayan kişinin Kemal olması ise büyük bir mucizeye dönüşür. Aşk ile filizlenen bir hikâyenin siyahı ise Emir olacaktır.

Emir’in hızlı bir biçimde Nihan ve Kemal’in mutluluklarına müdahale etmesi tüm büyüyü bozabilecek olaylara sebep olur. Fakat aşkın her şeyin üstesinden gelip gelemeyeceği noktasındaki soruları cevaplamak için Kara Sevda dizisini izlemek gerekiyor. Zenginlik, yoksulluk, aşk, maddi ve manevi huzursuzluk ile bezenmiş senaryosuyla dikkat çeken dizilerin başında geliyor.