Kulvar Haber

Koşuyolu Kalp Hastanesi randevu alma işlemi

Koşuyolu Kalp Hastanesi randevu alma işlemi
200 views
28 Ağustos 2019 - 1:36

Koşuyolu Kalp Hastanesi randevu alma işlemi için, alo randevu hattını ya da online randevu alma yöntemini tercih edebilirsiniz. Her iki yöntemde de, zahmetsiz bir şekilde hastaneye gitmeden randevunuzu alarak, sıra bekleme sorununu ortadan kaldırabilirsiniz. Aşağıda Koşuyolu Kalp Hastanesi randevu nasıl alınır? Sorusunun cevaplarını bulabilirsiniz.

Koşuyolu Kalp Hastanesi randevu alma işlemleri nasıl yapılır?

Koşuyolu Kalp Hastanesi internetten randevu alma

Hastaneden internet üzerinden randevu almak için ise, MHRS sistemine giriş yapılması gerekmektedir. Aşağıda vereceğimiz internet adresine tıklayarak, MHRS giriş ekranına ulaştıktan sonra ekrandaki bilgileri girerek randevu alma ekranına ulaşabilirsiniz.

Şayet MHRS sistemine henüz kaydınız yoksa, ekranın hemen altında yer alan “Üye Ol” butonuna tıkladıktan sonra yeni açılacak ekranda sizden istenilen bilgileri girip üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ardından ise, açmış olduğunuz üyelik bilgileriyle sisteme giriş yaparak randevunuzu alabilirsiniz.

Merkez Hekim Randevu Sistemi Adresi: https://www.hastanerandevu.gov.tr/Randevu/?saglikKurumuHastaneKodu=&lang=tr

Koşuyolu Kalp Hastanesi telefonla randevu alma

Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefonla randevu almak için, yine Sağlık Bakanlığı alo randevu hattını kullanabilirsiniz. Alo 182 numaralı hattı aradıktan sonra, sistemin yönlendirmesiyle birlikte hasta bilgilerini tuşlayarak randevunuzu almanız mümkündür.

Hastaneden randevu alırken hangi yöntemi kullanırsanız kullanın, iki şekilde de randevuyu alacağınız gün ve saatlerde müsait olan doktorlar arasında seçim yapma hakkınız bulunmaktadır.

Koşuyolu Kalp Hastanesi iletişim bilgileri

Koşuyolu Kalp Hastanesi Telefon Numarası: 0 216 500 15 00

İnternet Sitesi: kosuyolueah.saglik.gov.tr

Adres: Cevizli Kavşağı – Denizer Caddesi – Numara: 2 – Kartal / İstanbul

Koşuyolu Kalp Hastanesi Tarihçesi – ne zaman açıldı?

Özellikle Koroner Bypass ağırlıklı tedavi yapan bir merkez kurulması amacıyla, 24 Ocak 1985 tarihinde kurulmuştur. Koroner Bypass ameliyatı olmak için yurtdışına gidişleri azaltmak adına açılan hastanenin kurulmasının ardından, Dr. Cevat yakut, Dr. Mehmet Özdemir ve Dr. Kemal Beyazıt gibi isimler görevlendirilmiştir.

Geniş bir alan üzerine kurulan hastanede yapılan ilk 100 ameliyat genç bir ekip tarafından yapılmış olup, bu ameliyatlarda can kaybı yaşanmamıştır. Günümüze kadar farklı ek hizmet binalarının yapılmasıyla daha fazla büyüyen hastane, Türkiye’nin kalp ameliyatları konusunda önem kazanmış hastaneleri arasında yer almaktadır.

En son haberler, kulvar.com.tr’de!