Kulvar Haber

Kova burcu kadını özellikleri nelerdir?

Kova burcu kadını özellikleri nelerdir?
54 views
25 Eylül 2019 - 0:28

Kova burcu, 21 ocak ile 19 şubat arasında doğan kimselerin burçlardır. Kova burcu kadını özellikleri başlıklı bu yazımızda, şanslı sayıları 4 rakamı olan ve şanslı günleri ise pazar günü olan kova burcu kadınının özellikleri hakkında, farklı detaylara yer verdik.

Kova burcu kadını özellikleri nelerdir?

Muhteşem bir hayal gücüne sahip olmaları, kova burcu kadınının özellikleri arasında en belirgin olanıdır.

Sezgisel ve akıcı yapıları sayesinde sorunların üstesinden gelme konusunda büyük başarı sahibi olan kova kadınları, oldukça bilgili ve kültürlü bir yapıya sahiptirler. Birçok konu hakkında az ya da çok bilgi sahibi olmaları, onlara bir şey dediğiniz de “biliyorum” cevabı almanıza neden olacaktır. Ancak bu cevap, onların kesinlikle bencil olduğunu göstermez.

Çünkü ciddi anlamda bilgi ve birikim sahibi olmaları nedeniyle, mutlaka özellikle gündelik hayattaki şeyler hakkında bilgi sahibidirler.

Kova burcu kadınlarının özellikleri arasında bir diğer detay ise, tüm insanların her anlamda eşit haklara sahip olmasını istemeleridir. Bunu isterken insanların dili, dini ya da ırkı ne olursa olsun ayrım yapmadan, bu niyetlerini her fırsatta ortaya koyarlar ve bunun için çaba gösterirler.

Kova kadını özellikleri arasında dikkat çekmemiz gereken bir diğer husus ise, en yakın dostlarıyla dahi aralarında belirli bir mesafe koymalarıdır. Bu özellikleri onların soğuk bir kişiliğe sahip olduğu şeklinde algılansa da, aslında kesinlikle soğuk kimseler değildirler. Sadece hayatlarında tüm ilişkilerinde, biraz mesafeli davranmayı severler.

Kova burcu kadının fiziksel özellikleri

Kova kadınları genellikle boy ortalaması, normalin üzerindedir. Beden yapıları oldukça düzgün olan kova kadınları, açık koyu renkli saçlara ve renkli gözlere sahiptirler. Bu özellikler kova kadınlarının önemli bir kısmında, rahatlıkla görülebilecek şeylerdir.

Bilek yapıları oldukça hassas olan kova kadınlarının, alınları geniş ve yüz yapıları yuvarlaktır.

Kova burcu kadınları aşk hayatı

Aşk ilişkilerinde duygularını saklama tercihinde bulunan kova burcu kadınları, ilişkilerinde samimi bir şekilde dış görünüşe fazla önem vermezler. Bunun yanı sıra gereksiz ve aşırı samimiyetten hoşlanmayan yapıları da, kova burcu kadını özellikleri arasındadır.

Biriyle bir hayatı paylaşmak için fazla aceleci davranmayıp, doğru kişiyi bulmak isterler.

Aşk hayatında çocukça şeyleri kesinlikle sevmeyen kova kadınları, erkeğin ilişkisinde ciddiyete önem vermesini ister. Muhteşem bir manyetik güce sahip olan kovalar, ilişkilerinde çekingen tavırlar sergilemesi nedeniyle, bazı problemlerin yaşanmasına da neden olabilmektedir.

Onlar için doğru partneri bulmak, bir ilişkide oldukça önemlidir.

Kova burcu kadını iş hayatı

Pratik zekaları, bilgi ve birikimleri onları iş hayatında öne çıkaran özelliklerdir. Üretken yapıda olan kova kadınları, orijinal fikirlerle çalışma ortamında parmakla gösterilir.

Geniş bir hayal dünyasının bulunması nedeniyle, tasarımsal işlerde çok daha başarılı olurlar. İş arkadaşlarıyla yardımlaşmak ve ekip çalışmasına uyum sağlamak, onların önemli özellikleri arasındadır. Çalışma hayatlarında art niyet olmadığı sürece, karşılaşacakları sorunlara hoşgörüyle yaklaşmaları da, kova kadınlarının özellikleri arasında belirgin bir yere sahiptir.

Kova burcu kadını nelerden hoşlanır?

Her zaman okumak ve öğrenmek, onların vazgeçilmez tutkuları arasındadır. Bu nedenle kova burcu kadınına alınabilecek hediyeler arasında, bilgiye dayalı kitaplar önemli bir yer tutar.

Geniş hayal dünyaları ve bilgi ve birikimleri ile, teknolojik cihazlara da ilgileri yoğundur. Yine bilgi edinme konusunda rahat olabilecekleri teknolojik aletler, kova burcu kadınına alınacak hediyeler arasındadır. Zeka oyunları, kişisel bakım malzemeleri ve ayakkabılar kova kadınları için ideal hediyelerin arasındadır.

Bilimsel etkinlikleri takip etmek, konferans ve sunumlara katılmak, kova burcu kadınlarının sevdikleri şeyler arasındadır.

Güncel ve doğru habercilik.. Kulvar haber