Kulvar Haber

Lanetli Kapı – Paranormal Orman – Door in the Woods Filmi Konusu

Lanetli Kapı – Paranormal Orman – Door in the Woods Filmi Konusu
54 views
25 Nisan 2019 - 13:50

Lanetli Kapı Paranormal Orman Vizyon Tarihi

Lanetli Kapı filminin Türkiye için ismi değiştirilerek Lanetli Kapı ”Paranormal Orman” ismi duyuruldu. Bu değişiklik aynı zamanda Door in the Woods filminin vizyon tarihini de kapsadı. Keza 26 Nisan 2019 tarihinde vizyonda olması beklenen filmin şu sıralar belirsiz bir vizyon tarihi olduğunu öğrendik. Tahminler ise Mayıs ayı içerisinde vizyona gireceği yönünde ilerliyor. Korku dışında sıkı bir gerilim filmi olmasından ötürü ciddi bir kitlenin dikkatini çektiğini söylemeliyiz.

Lanetli Kapı Paranormal Orman Filmin Konusu

Bir aileyi odak noktasına alan Lanetli Kapı ”Paranormal Orman” filminin sürükleyici bir öyküsü var. Çünkü izledikçe kendi içerisindeki olay örgüsünü tahmin etmeye zorlayan bir yapıyla karşılaşacağız. Yürüttüğümüz tahminlerin haricinde senaryonun bizi şaşırtan çok fazla sürpriz içereceğine ise eminiz. Kısacası sürpriz sonla biten bir gerilim filminin bizleri beklediğini düşünmek yanlış olmayacaktır.

Oldukça küçük ve kırsal bir yaşama sahip olan kasabada hayatlarını sürdüren ailenin fazla bir aktivite şansı yoktur. Evlerinin yakınındaki ormanda bir yürüyüş planlayan aile için ilk başlarda her şey yolunda gider. Burada karşılaşacakları eski bir kapının hayatlarını değiştirecek olması ise akıllarının ucundan bile geçmez. İlk etapta o kadar üzerinde durmasalar da kapıyla karşılaştıkları günden itibaren hayatlarında bariz değişiklikler olduğunu fark ederler.

Bir anlamda kimsenin hoşlanmadığı gerçekleri, kaçınılan doğruları ve bambaşka bir dünyayı ardında saklayan gizemli bir kapı vardır. Aile için bu bağlamda ödenecek bedel ise filmin içerisinde saklanmış en büyük gerilim dozudur. Tüm aileyi etkisi altına alan ve hiçbir şekilde geri dönüşün mümkün olmadığı bu durum karşısında atılacak adımlar ise merak uyandırıyor. Lanetli Kapı ”Paranormal Orman” filminin yeni vizyon tarihi bu sebeple şimdiden sabırsızlıkla bekleniyor.

Lanetli Kapı Paranormal Orman Filmi Oyuncuları

Başrol oyuncuları arasında CJ Jones, Mark London Smith, John-Michael Fisher, David Rees ve Jennifer Pierce gibi önemli isimleri barındırması büyük bir artı olmuş. Ayrıca Lanetli Kapı ”Paranormal Orman” filminin yönetmen koltuğunda oturan Billy Chase Goforth’u senaryonun da yazarı olarak görmek mümkün. Resmi olarak yapılan açıklamalarda bir sebep gösterilmemesine rağmen 26 Nisan olan vizyon tarihinin belirsiz bir şekilde ertelenmesi ise gerilim severleri bir noktada huzursuz ediyor.