Kulvar Haber

Nilay Deniz Kimdir? Nerelidir ve kaç yaşındadır?

Nilay Deniz Kimdir? Nerelidir ve kaç yaşındadır?
94 views
06 Mayıs 2019 - 23:53

Ekranlarda sıklıkla görmeye başladığımız genç yıldız Nilay Deniz aslında kimdir? Nilay Deniz nerelidir? Nilay Deniz Kaç Yaşındadır? Gibi merak edilen soruların yanıtlarını siz değerli takipçilerimiz için yanıtlıyoruz.

Nilay Deniz nerelidir?

Doğma büyüme Aydınlı olan güzel oyuncu,  son dönemlerin en çok tercih edilen genç yıldız oyuncularından bir tanesidir. Çocukluğu Aydında geçen oyuncu, güzellik yarışması gereği İstanbul’a gelerek bu süreçten sonraki hayatına İstanbul’da devam etmiştir.

Nilay Deniz Kaç Yaşındadır?

Nilay Deniz Kaç Yaşındadır?
Kaç Yaşındadır?

1993 yılının Mayıs ayında dünyaya gözlerini açan genç oyuncu,  özel bir tiyatro eğitimi alarak sahnelere atılmıştır. Şuan 26 yaşında olan deniz, kariyerinin en yüksek noktasında iş hayatına devam etmektedir.

Dizi projeleri

En son dizi projesi olan Ateşböceği dizisinde karakter bulan güzel oyuncu;  dizide Aslı adıyla karşımıza çıkmaktadır. İzleyici tarafından oldukça sevilen ve ilgi bulan bu özel karakterin asıl hayatı da oldukça merak konusu durumuna gelmiş durumdadır.

 Behzat Ç.’nin Ateşböceği dizisi Nilay Deniz
Ateşböceği dizisi Nilay Deniz

Dizilerde sağladığı yüksek performansı sayesinde kendinden sıkça söze ettirmektedir. Derece elde etmemiş olmasına karşılık yapımcılar tarafından fark edilerek oyunculuk kariyerinin kapıları sonuna kadar açılmıştır. Çeşitli önemli projelerde kendine yer bulmuştur. Adından sıkça söz ettirdiği başarılı yapımlar ise;

-Meşhur dizi Behzat Ç.’nin  Rüya’sı olmuştur.

– Ardından Hayata Beş Kala dizisinde başarısını daha fazla arttıran oyuncu,

Mor Menekşeler dizisinde de başarılı oyuncu Zafer Alagöz ve Sarp Leventoğlu ile birlikte oynaya bilme şansına sahip olmuştur.

Güneşi Beklerken dizisi ve fraklı bir yapım olan Ah Neriman  gibi özel dizilerde  başrol yerine yardımcı karakterler olarak adından söz ettirmiştir.

En başarılı yapımlardan bir tanesi olan ve 2015 yılında da  Aşk Yeniden, Dayan Yüreğim ve Ateşböceği  gibi  önemli yapımlarda başrol oyuncusu olarak boy göstermiştir.

Oyunculuk kariyerine adım attığı günlerde yakışıklı görüntü yönetmeni olan Erçin Karabulut ile uzun süre aşk yaşayarak nişanlanmıştır. Bu büyük aşk önce nişan daha sonrasında da ses getiren bir kına gecesi ve İzmir’de yapılan kır düğünü aracılığı ile 2017 nin Eylül ayında dünya evine girmiş bulunmaktadır.

Erçin Karabulut
Erçin Karabulut

Başarılı oyuncuyu farklı projelerde, görmek ve başarılarının artarak devam etmesini temenni ederiz.